reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Niestety nie :( ale uspokoiłam się i czekam na środę. Mam praktycznie codziennie mdłości, więc myślę, że jest ok. Ale pewnie stres przed wizytą będzie spory. A jak Ty się czujesz?
 
reklama
Witajcie Przyszłe Mamy :)
No i jest kolejna duszyczka z Zielonej Góry. W tym roku był najpiękniejszy Dzień Dziecka w moim życiu - 2 kreski na teście ciążowym, jej jak się cieszę! W środę tj. 8 czerwca mam pierwszą wizytę u ginekologa. Termin byłby chyba na luty ;) Pozdrawiam Was serdecznie.
P.S. Jak się czujecie?
 
Witam Petronela:-)
No to chwal się 8. jak tam fasolka:-D
Ja? Jak ja się czuje?:-D
Idealnie:-D Żadnych mdłości, czasem jakaś zachcianka :-)
 
Aniu, też tak chce Ci się pić? Ja z zachcianek to tylko marzę o dużej porcji tatara ale podobno mięsu surowemu i surowym jajom mówimy NIE :-(Ciągle tylko piję - sikam, piję-sikam i końca nie ma :-D8 dam znać co i jak z fasolką, a może będzie groszek :-)
 
Tak :-) Strasznie mnie się pić chce... Dodatkowo ta pogoda wpływa.... A co będzie w grudniu?;-D

A najgorsze jest to, że już praktycznie nie moge niczym ugasić pragnienia. Mogłabym wlewać hektolitry wody i nic....
 
Petronela, czekamy na wiadomość.
Ja mogę się pochwalić, że wszystko ok. Tak się bałam, niepotrzebnie. Ma świetnego lekarza, wszystko wyjaśnił. Pozostawił na wszelki wypadek duphaston. Na szczęście rozumie, że jestem trochę przewrażliwiona i kolejna wizyta 27.06 :) Życzę wszystkim przyszłym mamusiom tak miłych wizyt.
 
Ja mam wizytę u gina 21 czerwca... już się doczekać nie mogę!! Dziewczyny a wiecie cuś o tym usg genetycznym?lekarz sam je przeanalizuje czy trzeba poprosic zeby sprawdzil czy jest ok? u mnie w przychodni nie ma usg 3d na takim normalnym tez bedzie widac?
 
reklama
Hejo:) Ale Wam dziewczyny zazdroszczę...Pamiętam swoje piękne chwile z brzuszkiem:)

Sarat kochana moja:) Na wizytę wysyła gin, poproś go o skierowanie. Mój dał mi sam, nie musiałąm o nic prosić. Ja miałam w Soli w szpitalu, dr suszczewicz (albo podobnie) prowadzi poradnie genetyczną. Robi usg, pobierana jest też krew w tym kierunku. Jeśli coś wyszłoby nie tak z tych dwóch badań to dopiero wtedy podejmowana jest decyzja o badaniu inwazyjnym. Do szkoły rodzenia się zapisz! A jak mieszkanko, pochwal się! I czekam na zaproszenie:)
 
Do góry