reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

reklama
Ale macie śliczne rzeczy :-) ja jeszcze nic nie kupowałam, ale potrzebne mi są dosłownie drobiazgi: kapcie do szpitala, jakiś płyn do kąpieli dla malucha i ewentualnie spacerówka dla starszego (bo musi zwolnić wózek ;-) ), choć znając życie na to ostatnie się nie zdecyduję i kupimy tylko taką platformę do stania z tyłu wózka (zapomniałam jak to się nazywa). I to wszystko. Chce kupić jakiegoś pojedynczego bodziaka dla maluszka - takiego od dzieci - ale to już bliżej porodu :-)
Ale patrzę na te działy i też wszystko jest albo nie takie albo zdecydowanie za drogie ;-)
Rozmiarowo mam wszystkie ciuszki od 56, tzn teoretycznie mam jeden 50 ale wielkościowo taki sam. Mniejsze byłyby dosłownie na chwilkę i takie na styk. Ale 56 służyły mi dość długo.
A... I pampersy też już mam :-D jedną paczkę "newbornów" - mąż kupił przy okazji na allegro (taki dodatek do lepów na karaluchy ;-)) potem trzeba będzie się rozejrzeć za jakimiś promocjami na 2.
 
Dzisiaj mi przyszło :)
 

Załączniki

  • 1443687125909.jpg
    1443687125909.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 60
Ja jak ostatnio chodzę po sklepach to coraz mniej ubranek mi się podoba bo nie pasują do tych co już mam :-D

Kropek śliczne literki. Też się nad nimi zastanawiam ale jeszcze imienia brak ;-)
 
Ostatnia edycja:
Bettina reż mam taki kocyk:) to z tego materiału minky tak?
Ja jestem zachwycona :) mam też poduszeczki i słonia z szumiacyni uszami i żyrafe ;) jeszcze chce kupić wkład do wózka głębokiego taki śpiworek z tego materialu:)
 

Załączniki

  • 1443690090490.jpg
    1443690090490.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 49
  • 1443690120565.jpg
    1443690120565.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 50
Tak minky.
Ja mam jeszcze poduszkę motyla do fotelika samochodowego. Te maskotki też mi się bardzo podobają ale jeszcze się zastanawiam. :laugh2: Jeszcze nie wiem jak i gdzie ostatecznie będzie kącik dla malutkiej więc się wstrzymuję :-D
 
reklama
Carolajna tu nie chodzi o to, że tak kocham welury,ale te 3 lata temu kolekcja H&M była dużo lepsza. Teraz takie bez wyrazu te rzeczy niektóre. Tzn dla mnie.


A minky kocham!

Śliczne rzeczy dziewczyny :-)
 
Do góry