reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

Dokladnie, zreszta u mnie przez ostatnie 3 tygodnie maz byl za granica wiec moglam sie skupic tylko I wylacznie na zakupach:-) a nie na remontach. Dzis w nocy wraca, jutro moze mu wszystko pokaze I moze jakies zdjecia wstawie.
 
reklama
Aaaaaaa ja to nie wiem kiedy zacznę kupować :-( a mam do kupienia wózek łóżeczko to najważniejsze parę rzeczy musze dokupić + kosmetyki + rzeczy dla mnie ...... wsumie to nie tak wiele ;-) i jestem udupiona :-(
 
Bozienko zdazysz ja to wszystko w ostatnie 3-4 tygodnie.Teraz poplanuj co chcesz, a jak zus wyrowna to bedziedz szalec
 
Bozienka jeśli można wiedzieć to czemu masz takie problemy z zusem? W przyszłym miesiącu też będę czekać na kasę od nich za zwolnienie i się zastanawiam jak to będzie, nie znam się kompletnie na tych zusowskich formalnościach :-(
 
Bettina kontrolują moje zatrudnienie i zblokowali mi wypłatę chorobowego zastanawiam się co z tym nowym l4 bo pismo mi wysłali we wrzesniu ze blokują mi od lipca do września a we wrześniu zniosłam im nowe l4 wiec tego jako tako oficjalnie nie mam zablokowanego ;-)
 
Ja dziewczyny jestem jakaś dziwna....poszłam dziś do H&M, M&S, Nexta, Zary, Primarka, Debenhamsa i Mansona i nic synkowi nie kupiłam! W H&M podobał mi się rampers taka Panda (albo coś koło pandy) milutki, ale to był 100% poliester bez podszewki bawełnianej.No beznadzieja, tym bardziej, że 20f :baffled: Wszystkie ubranka wydają mi się beznadziejne. Jak Marcel się rodził, to w H&M były świetne kompleciki welurowe, a teraz ich nie ma wcale. Dresików welurkowych też nie ma. A oni mają fajny welur...kurcze, bez sensu. W innych sklepach to samo....no nie wiem. Kopnijcie mnie w tyłek :szok:
 
reklama
Do góry