reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

Dzięki dziewczyny, wlasnie sie zastanawialam czy warto inwestowac w takie urzadzenie, ale dzis tesciowa zaoferowala sie, ze kupi nam tego misia, wiec problem z glowy. Ciekawa tylko bylam czy to rzeczywiscie tak dziala jak jest opisane na stronie :)
 
reklama
Olała ja kupiłam w sklepie dziecięcym u siebie. Wpisz w wyszukiwarkę "koc cambrass" i znajdziesz sklepy. Też chciałam jasny a co do użytkowania to się jeszcze nie wypowiem. W dotyku bardzo przyjemny.
 
Były na zakupach w Lidlu? :) U mnie wszystko poprzebierane, udało mi się dorwać tylko skarpety, spodenki x2 i żółte dresy, tylko te rozmiary jakieś strasznie zawyżone, o biustonoszach nie wspomnę. Po moim, 75C, śladu nie było...
 
Postanowiliśmy, że też kupimy monitor oddechu. Sporo o tym poczytałam i wydaje mi się, że to świetne urządzenie.
Tylko, oczywiście mój mąż, zaczął szperać i szukać "najlepszego" monitora i natknął się na taki przypinany do pieluszki, wyczytał, że jest lepszy niż taki wkładany pod materacyk. Tylko, że takie przypinane do pieluszki zostały wycofane ze sprzedaży, a to tylko dlatego, że ktoś sprowadzał je spoza krajów UE, dokładnie z RPA.
Korzystałyście może z tego typu monitorów oddechu? Możecie powiedzieć coś więcej? Który rzeczywiście lepszy...
 
Olaolala ten przypinany mnie nie przekonuje bo jakoś tak za blisko dziecka to raz. Dwa ja używałam monitora do ukończenia pierwszego roku życia i taki przypinany byłby super niewygodny bo jak dziecko zaczyna przewraca się na brzuszek to raczej niezbyt wygodnie leżeć na takim monitorze bo on dość duży jest.
Z drugiej strony ma też plusy bo możesz go wszędzie zabrać np. Na spacer albo do swojego łóżka i dziecko jest stale pod ochrona.
Ja miałam Angelcare i byłam zadowolona. Teraz chyba wezmę ten babysense bo jest tańszy a po co przepłacać za taki sam produkt
 
reklama
Do góry