reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

reklama
Ale przecież to nie kombinezon... tylko body, spodenki i czapeczka:) Na wiosnę też się nada:)
Jeszcze trudno mi sobie wyobrazić wielkość tego mojego Maluszka dlatego dobrze, że piszecie, że w H&M są większe. Przyłożyłam je do tych które już mam w domu i wyglądały na takie większe... Z tym, że ja w większości tych które już mam nie mam metek, bo Siostra odcinała.
 
Mkvet nawet wczesnym latem założysz to dziecku,także nic się nie martw. Nawet lepiej,bo zimą kombinezon na wszystko zakładasz,a wczesną wiosna kurtkę itp. W sumie dobrze wyszło :-)
 
Czesc dziewczyny, prosze powiedzcie mi czy kupowalyscie laktatory? Warto w nie inwestowac? Jesli tak, to mozecie mi jakis polecic? :)
 
Ola powiem Ci tak jak chcesz karmić piersią to warto (wiem z doświadczenia dwóch koleżanek) z których jedna studiowała i musiała odciągać pokarm a druga miała go porostu bardzo dużo.
Ja karmiłam butelką i też miałam laktator aventa z tym że zbyt długo mi nie posłużył. Teraz nie kupiłam, zamierzam karmić butelką. Gdyby jednak się okazało że będzie mi potrzebny to można dokupić w każdej chwili.
 
Magmich dzięki, wlasnie tak chcialam zrobic, tzn.kupic w razie potrzeby, przeciez jest chyba dostepny w kazdej aptece. Ale dzis kolezanka byla zdziwiona, ze nie kupilam laktatora jeszcze, przeciez to podstawa, wg.niej. ;)
 
reklama
Ola, ja akurat czytam ksiazke o karmieniu i tam pisza,ze laktator po urodzeniu sie kupuje. I ja sie tego trzymam. Jak ktos planuje karmic naprzemiennie to taki laktator to wygoda. Ale bardzo pobudza tez produkcje pokarmu wiec ostroznie. Zalezy jak nam bedzie szlo z laktacja. Dowiedzialam sie tez sporo info np ,ze nie ma czegos takiego jak brak pokarmu tylko zle przystawianie do piersi.

Ale jak jest w praktyce to nie wiem ,bo to moja 1 ciaza;-)
 
Do góry