reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Doświadczone mamusie, pomóżcie. Pojawiły się u nas pierwsze kryzysy brzuszkowe, mała prezy się, wygina ale baczki nie chcą wyjść. Przy tym jest płacz, widać że boli ją brzuszek. Próbujemy wtedy zginąć jej nóżki, masować brzuszek itp ale raczej mało to pomaga. Może robimy to nie tak... Kiedy robilyscie masaż brzuszka, jak już bolało czy np. regularnie 3xdziennie? Przed czy po jedzeniu? A może coś innego u was działało?
 
reklama
Doświadczone mamusie, pomóżcie. Pojawiły się u nas pierwsze kryzysy brzuszkowe, mała prezy się, wygina ale baczki nie chcą wyjść. Przy tym jest płacz, widać że boli ją brzuszek. Próbujemy wtedy zginąć jej nóżki, masować brzuszek itp ale raczej mało to pomaga. Może robimy to nie tak... Kiedy robilyscie masaż brzuszka, jak już bolało czy np. regularnie 3xdziennie? Przed czy po jedzeniu? A może coś innego u was działało?

Sprobuj probiotyk BioGaia albo Espumisan dla dzieci.
Niestety pierwsze 3 miesiace sa trudne, bo uklad pokarmowy musi dojrzec.
Masaze rob jakis czas po jedzeniu, nie zaraz po.
 
Doświadczone mamusie, pomóżcie. Pojawiły się u nas pierwsze kryzysy brzuszkowe, mała prezy się, wygina ale baczki nie chcą wyjść. Przy tym jest płacz, widać że boli ją brzuszek. Próbujemy wtedy zginąć jej nóżki, masować brzuszek itp ale raczej mało to pomaga. Może robimy to nie tak... Kiedy robilyscie masaż brzuszka, jak już bolało czy np. regularnie 3xdziennie? Przed czy po jedzeniu? A może coś innego u was działało?
Ja stosowalam probiotyk plus SaB Simplex i była widoczna poprawa.
 
Sprobuj probiotyk BioGaia albo Espumisan dla dzieci.
Niestety pierwsze 3 miesiace sa trudne, bo uklad pokarmowy musi dojrzec.
Masaze rob jakis czas po jedzeniu, nie zaraz po.

Zaraz idziemy na spacer to wstapimy do apteki. Dzięki!

A jak ona mi po jedzeniu zasypia to mam ją wybudzac na masaż czy lepiej nie?
 
A pamietasz ile czasu to stosowałas zanim była poprawa?
Po sab simplex była bardzo szybko (ale trochę trwało dobranie odpowiedniej dawki, bo na początku dawaliśmy za niską), na działanie probiotyku trzeba trochę poczekać.
W Polsce jest espumisan i on ma różne stężenia, ale już nie pamiętam jakie. Wiem, że to niskie nie działało na Zosię.
Sab simplex przysłał nam znajomy z Niemiec.
 
Doświadczone mamusie, pomóżcie. Pojawiły się u nas pierwsze kryzysy brzuszkowe, mała prezy się, wygina ale baczki nie chcą wyjść. Przy tym jest płacz, widać że boli ją brzuszek. Próbujemy wtedy zginąć jej nóżki, masować brzuszek itp ale raczej mało to pomaga. Może robimy to nie tak... Kiedy robilyscie masaż brzuszka, jak już bolało czy np. regularnie 3xdziennie? Przed czy po jedzeniu? A może coś innego u was działało?
Ja również polecam bio gaia masaże.
 
reklama
Doświadczone mamusie, pomóżcie. Pojawiły się u nas pierwsze kryzysy brzuszkowe, mała prezy się, wygina ale baczki nie chcą wyjść. Przy tym jest płacz, widać że boli ją brzuszek. Próbujemy wtedy zginąć jej nóżki, masować brzuszek itp ale raczej mało to pomaga. Może robimy to nie tak... Kiedy robilyscie masaż brzuszka, jak już bolało czy np. regularnie 3xdziennie? Przed czy po jedzeniu? A może coś innego u was działało?
Jestes na siłaczka? Ostatnio wrzucilam tam filmik jak mi fizjoterapeutka kazala masowac brzuszek. My masowalismy czesto, mysle ze z 5 razy dziennie spokojnie. Do tego pomogly nam krople vivomixx i esoumisan
 
Do góry