reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mi sie dziś śnił porod . W ogóle to sie czuje jak bym miła za chwile rodzic a nic sie nie dzieje. Mam czasami skurcze a czasami bóle brzucha jak na okres . Wszystkie znaki na ziemi i niebie przepowiadają rychły porod tylko on sam sie niechce zacząć :( Dziś mam wizytę u położnej i ciekawa jestem co mi powie ? Ale chciałabym juz być po ....
Powodzenia[emoji5]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Pewnie jak będę bliżej, to pomyślę nad taką sesją. Aktualnie to bardziej mam ciążę spożywczą :p Trochę urosło i stoi w miejscu.

Termin na 01.03.2018, ale już dwa razy z USG wychodzi mi na 26.02 także sama już nie wiem.

To tylko 3 dni rozbieznosci w terminach wiec przyjmijmy, ze koniec lutego :)
A sesje robi sie najlepiej w okolicy 34tyg kiedy brzuch juz jest duzy, ale jeszcze sie w miare mozna ruszac - czyli poczatek stycznia - wroze piekna sniegowa sesje [emoji16][emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też wybieram sie na zrobienie takiej świątecznej sesji. I prezenty ze zdjęć będą akurat dla dziadków.[emoji4]

Ja piję i herbatę i cappucinoo raz na jakiś czas. Uważam z colami, oranżadami itp. Myslę, że gdyby piło sie np herbatę litrami to by zaszkodziła, ale jedna na dwa dni krzywdy nie zrobi. Ale to tylko moje zdanie.
Ja mam nadzieję zdążę z sesją przed dniem babci i dziadka[emoji7]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Mam takie strzykawki po menopurze chyba czy innym leku , też Ci się zatrzymuje ten lek w strzykawce, i ciężko to zbić? Dziś próbowałam i niestety jedna porcja neoparinu poszła na straty( za mocno nacisnełam tłok i wyleciało mi dużo) [emoji28]ale wtedy trenowałam z wodą i jej zbijaniem. Za drugim podejściem poszło jakoś , ale mogło wyjść lepiej[emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Nic się nie marnuje tylko musisz opracować technike:) -musisz wstrzknac lek do nowej strzykawki po ściance i jak wlozysz już tłok strzykawki to odwrócić igła do góry i stukaj mocno w ścianki strzykawki (ja uderzalam o umywalkę) tak że powietrze zbiera się przy wyjściu strzykawki a pojedyncze krople leku zostają na ściankach i wtedy powoli naciskasz tłok(resztki powietrza ulatuja a krople "dolaczaja" o reszty leku). Dopiero wtedy odwracać strzykawke igła w dół.
 
Nic się nie marnuje tylko musisz opracować technike:) -musisz wstrzknac lek do nowej strzykawki po ściance i jak wlozysz już tłok strzykawki to odwrócić igła do góry i stukaj mocno w ścianki strzykawki (ja uderzalam o umywalkę) tak że powietrze zbiera się przy wyjściu strzykawki a pojedyncze krople leku zostają na ściankach i wtedy powoli naciskasz tłok(resztki powietrza ulatuja a krople "dolaczaja" o reszty leku). Dopiero wtedy odwracać strzykawke igła w dół.
Tak też wczoraj z mężem robiliśmy [emoji6]myślę że dziś wyjdzie lepiej [emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi sie dziś śnił porod . W ogóle to sie czuje jak bym miła za chwile rodzic a nic sie nie dzieje. Mam czasami skurcze a czasami bóle brzucha jak na okres . Wszystkie znaki na ziemi i niebie przepowiadają rychły porod tylko on sam sie niechce zacząć :( Dziś mam wizytę u położnej i ciekawa jestem co mi powie ? Ale chciałabym juz być po ....
Ananas wpływa jakoś na skurcze, czytałam kiedys na blogu mamyginekolog , no i sex[emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś cisza ale skontrolujcie proszę czy wszystko dobrze wpisałam [emoji846]

****MAMUSIOWY KALENDARZ***


***WITAMY NA ŚWIECIE***

CZERWIEC
28: BeataWarszawa- córeczka Kaja
LIPIEC
02: Truskawka89 - córeczka Liliana
07: Liza1321-synek Michałek
07: kasik99- córeczka Ania
LIPIEC
14: Rustynka - synek Franciszek
18: Jaskolcia - córeczka Zosia

***WIZYTY***


SIERPIEŃ
24: dreamscometrue - połówkowe
24: Ewunka - II badanie prenatalne
29: kropka129 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: Joko86 - wizyta luxmed
31: Ropuszka666 - wizyta u lekarza prowadzącego
WRZESIEŃ
05: Ilona 88 - usg prenatalne
05: natalix0 - badanie prenatalne
05: Oska305 - wizyta u lekarza prowadzącego
11: adunnnia90 - wizyta u gin prowadzącego ciaze
13 : dreamscometrue - wizyta u lekarza prowadzącego
19 : kropka129 - drugie badanie prenatalne
26: Ropuszka 666- połówkowe
27: Ilona88 - wizyta na fundusz zdrowia
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3


19.07.2017 - mokate66 : [emoji128]Pawełek
22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: [emoji128]Eryk
28.10.2017 - anetka303 :[emoji1286]Ola i Piotruś
26.11.2017- Nataliaa93 - [emoji1283]dziewczynka ???
02.12.2017- AniaCh83 - [emoji128]chłopiec
04.12.2017- Juliett222 : [emoji1284]2 chłopców
06.12.2017 - Oska305 [emoji1286] Sara i Tobiasz
13.12.2017 - M@gda [emoji1283] Żywia
28.12.2017 - Joko86 [emoji128] chłopiec
29.12.2017 - adunnnia90 [emoji1286] Oliwia i Filip
07.01.2018- dreamscometrue : [emoji1283] Zosia
09.01.2018- Ewunka : [emoji1283] Marcelinka
09.02.2018- Ropuszka666 [emoji1283] dziewczynka Sara
11.02.2018 - kropka129 ???
03.03.2018 - gosia2889 ???


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też wybieram sie na zrobienie takiej świątecznej sesji. I prezenty ze zdjęć będą akurat dla dziadków.[emoji4]

Ja piję i herbatę i cappucinoo raz na jakiś czas. Uważam z colami, oranżadami itp. Myslę, że gdyby piło sie np herbatę litrami to by zaszkodziła, ale jedna na dwa dni krzywdy nie zrobi. Ale to tylko moje zdanie.
Ja pije herbatę... I to nawet 2-3 dziennie bo mam bardzo niskie ciśnienie i lekarz kazał pić herbate skoro nie mogę kawy (bo mi nie wchodzi)... A ciśnienie wtedy dobre 110-105/70-65...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry