reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja dzisiaj miałam szybkie spotkanie z położną u mojego lekarza rodzinnego, więc sobie posłuchałam serduszek <3 i wychodzi na to, że znowu mi się bąble poprzekręcały i rozpychają się w obie strony ;)
A potem skoczyłam do tesco TYLKO po mandarynki i oczywiście wyszłam z ciuszkami :D (-30% jest). Pracowity dzień, mogę iść spać :p
 
reklama
Teraz lepsze rzeczy zrobili, salowe przywiozły nam na sale dwie szafki pomalowane, ktore śmierdzą! To ja w domu robilam wszystko zeby nie wdychać czegos takiego, a w szpitalu mi pod nos podstawily. No kur..!!
wyobraźnia personelu - poziom "MISZCZ" .. trzeba mieć fantazje naprawdę :/
 
TeQuila daj znać jak się wyklaruje ta Twoja data cc, żebym zmieniła w kalendarzu, bo zostałaś w tyle, a to pewnie zasłona dymna tylko :p
 
reklama
TeQuila daj znać jak się wyklaruje ta Twoja data cc, żebym zmieniła w kalendarzu, bo zostałaś w tyle, a to pewnie zasłona dymna tylko :p
Jak tylko coś ostatecznie ustala dam znać bo póki co ordynator wspominał o wyjściu do domu jeszcze przed porodem :-/ oczywiście poprosiłam moją lekarke gdy dziś przyszła by coś ustalili i ma mi dać znać po rozmowie z mężem co dalej.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry