reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Majka mi właśnie znajoma poleciła ten model do odkurzacza (wcześniej używała Fridy) - zrobiłam wielkie oczy bo wyobraziłam sobie jak to może działać i oczywiście miałam wizję że odciągnie coś więcej poza katarem :-D Ale zaczęłam czytać opinie na necie i faktycznie są super - podobno siła jest zredukowana i jest on przyjemniejszy dla malucha bo ma stałą, kontrolowaną siłę a przy innych rodzic nie jest w stanie zapewnić odpowiedniego natężenia siły ssącej ;-) No i właśnie nie wymaga tych dodatkowych filtrów oraz nie zarazimy się chorobą od malucha czyszcząc mu nosek :tak: Coraz bardziej zaczynam się przekonywać do tej opcji,choć wizja jest trochę przerażająca :-)

Dokładnie chodzi o ten model: Abakus-Baby, Aspirator do nosa na katarek za - AbakusBaby - Świat niemowlaka - Smyk.com
 
reklama
PAŹDZIERNIK
1. MAJKA201 (12 październik) syn Miłosz
2. MADZIA76 (18 październik) córka Marcelina
3. LENKABAR (30 październik) syn Filip
____________

LISTOPAD
4. FOOTE (5 listopad) syn Jerzy
5. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
6. LOLITKA200 (13 listopad)
7. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
8. EMA51 (27 listopad) syn Jan
____________

GRUDZIEŃ
9. zula_5 (6 grudzień), bliźniaki
10. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
11. Ona232 (12 grudzień), syn Antoś
____________[/FONT]

2015

STYCZEŃ
12. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
13. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
14. Magda_7891 (19 styczeń) córka Zosia
15. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
16. Oktavi (22 styczeń) córka Jagienka
17. Emilia M (29 styczeń) syn Filip
____________

LUTY
18. ewelina.br (4 luty) syn
19. Genna (19 luty), niespodzianka :)
20. montana8 (22 luty) syn Jakub
 
Ostatnia edycja:
Niepokorna wielkie gratulacje dla Ciebie i Twojego Niepokornego dziecięcia:)

Odnośnie kalendarza mam pytanie czemu FOOTE z datą 5 listopada jest w kalendarzu za mną?? I jeszcze jeden błąd się wkradł, jest dwa razy numer 6, ktoś nam zjadł 5.:-D
 
Dziewczyny ja po usg dzisiejszym moja kropucha wazy 2800 gramów wszystkie parametry są w normie maleńka bryka sobie w brzuchu i nawet pomachała do nas rączką, doktor powiedział że gdyby tak się zdarzyło że zacznę teraz rodzić to już nic nie powinno sie stać, oczywiście lepiej żeby jeszcze tam sobie posiedziała ale jest dobrze, szyjkę też nadal mam zamkniętą wiec chyba wszystko wróciło do normy, ja też czuję się już dużo lepiej.

Co do apteczki to ja powiem co ja mam :
gaziki jałowe, maść bepanten położna kazała kupić do pupki i powiedziała że też bardzo dobrze działa na brodawki, na brodawki mam też lanolinę. Do pempuszka nie mam nic bo moja położna powiedziała że ma jakiś dobry niemiecki proszek i mi go da, ale kupiłam kilka gotowych gazików nasączonych alkoholem. Do noska i oczek sól fiziologiczną, położna powiedziała ze woda morska to dopiero póżniej. Kropelek nie mam kupię jak bedą potrzebne, ale mam za to to magiczne wiadro i będę z niego korzystać. Do kąpieli oilatum i ziajka jako kosmetyki, mleka nie mam ale chyba kupie małą puszkę przed porodem, bo nie chcę miec problemu jak wróce do domu i nie będę miała pokarmu i chyba kupię hipp. Butelki mam różne ale położna poleciła mi dr browna.

Co do łóżeczka i ikei to ja też takowe posiadam i tak jak mówi Esiek jest bardzo solidne co prawda jeszcze nie zamieszakne ale pewnie juz niedługo.

majka ja nadal jestem tylko kawałeczek za Tobą i skoro Ty przejęłaś koszulke liderki to znaczy ze ja jestm druga hurrrrrrrra.
 
Esiek Marcela na poprzednim usg w 29tc ważyła 1300 gramów.ale dzieci podobno po 35tc przybierają najwięcej mogą nawet około 250 ramów na tydzień. Doktor powiedział ze oczywiście tą wage liczy komputer i na tym etapie ciaży moze to być do +/- 400 gram nawet. W każdym badź razie jest w samym środeczku wykresu.
 
Infiniti dokładnie o taki model chodzi. Ja mam regulacje mocy w odkurzaczu więc moge sobie zminimalizować. Skoro inni używają i polecaja tzn że ok ;)
Madzia76 super że z małą wszystko ok to co jeszcze z dwa tyg i rodzimy ;) ????? Normalnie nie wieże w to ;))))))))))))
 
reklama
majka dokładnie tak jak mówisz jeszcze ze 2 tyg. i ja już mogę też nie mogę w to uwierzyć bo przecież tak niedawno dopiero weszłam na to forum pierwszy raz. Majka a jak to badanie na paciorkowca bo ja mam jutro?
 
Do góry