reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bziumelka jak byłam tydzien temu u polskiej gin to powiedziała ze na tym etapie u dziewczynek i chłopców wyglada to tak samo. Wiec nie liczę ze jutro mi powiedza.

Kurcze plamienia sie skończyły 2-3 dni temu a dzis rano znow polecialo jak kawa z mlekiem. Nie wiem kiedy to dziadostwo sie skonczy.
 
reklama
Po porannym obchodzie bylam zalamana,wyliczyli mi termin porodu na 2 sierpnia wiec stwierdzili ze będą mnie obserwować :/ wizja leżenia tutaj nie byla mocno optymistyczna,ale... Zrobili mi badanie ginekologiczne po którym odszedl mi chyba czop z krwia i zaczely sie skurcze,ale to nie wszystko:) zrobili mi znowu usg i moja Myszka wazy 4300g,wiec wczorajsze badanie tez bylo ok. Decyzja lekarza albo zaloza mi jutro cewnik albo cc. Poszla skonsultować sie z ordynatorem i jutro rano mam cc. Boże chyba zaczynam panikować ;)
 
Ja tez mam Kota, kocice 6 letnia. Zastanawiam sie jak to bedzie z dzidzia. Chyba na poczatku samym wolałabym zeby nie wchodziła gdzie dziecko śpi, ale po jakimś czasie ja wpuszcze. Ona lubi wejsc na łóżko i nie chciałabym zeby takie niemowlę parodniowe spalo z kotem.

Moja kocica od paru dni chce spac na moim brzuchu. Zastanawiam sie czy to dzidzi nie zaszkodzi, w koncu to 4 kg leżące na brzuchu. Czasem sie budze z nia juz na brzuchu. Jak myślicie?
 
Emilia - a ty bierzesz jeszcze jakies leki - moze to od nich te plamienia a moze poprostu taki twoj urok - jutro zobaczysz dzidzie to od razu bedzie lepiej. A masz jutro usg w ich szpitalu czy u polskiego gina - bo tu w uk na tym etapie nie powiedza o plci bo wedlug nich to za wczesnie i jest duzo pomylek dopiero na tym usg w 20 stym tygodniu jak powiesz ze chcesz wiedziec to powiedza.

Minni - jejciu ale oni tam ciebie drecza - ale jest termin jest cesarka wiec teraz to juz zaledwie kilkanascie godzin - chyba tez bym panikowala hihi - nie martw sie bedzie dobrze i juz jutro napiszesz nam jaka jestes szczesliwa trzymajac swoja kruszynke w ramionach
 
Zuzia ja tez mam tego rogala to moj kocor śpi pomiędzy moim brzuchem a rogalem, pyszczek i przednie łapki ma na nim a dupke w dole, ja uwielbiam jak mi kot mruczy jak zasypiam, relaksuje mnie to ale mąż krzyczy że spać nie może :) Pieska to powinniście kupić jak maleństwo będzie miało tak z rok to się będą razem wychowywać z psiakiem :)

Emilia mi lekarka tłumaczyła a byłam (13t2d wg OM a wg usg 14t) że w tym czasie patrzy się na wzgórek łonowy u dziewczynek on opada w dół a u chłopców jest do góry u mnie mojego dzicia była zjeżdżalnia w dól więc doktor stwierdziła że raczej dziewczynka, ale to nie jest pewne. A z tymi plamieniami to możesz mieć tak przez całą ciąże poprostu Twoj organizm może tak reaguje. U mnie (odpukać) od prawie dwóch tygodni nie było nic, więc mam nadzieje że będzie spokój.

Minni ale masz fajnie, już jutro będziesz mieć córeczke przy sobie :) A planowo miałaś rodzić SN??
 
Bziumelka: tak planowo mialam rodzic sn, ale dzis jak powiedziano mi o wadze dzidziulka to w glebi duszy mialam nadzieje ze zdecydują cc. To by bylo zbyt duże ryzyko,zresztą lekarka powiedziala mi to samo ze bylaby to męczarnia dla mnie,dla dziecka,dla poloznej i lekarza wiec dlatego tak wlasnie zdecydowano. Kazalam mojemu M przywieźć w razie co ciuszki rozmiaru 62, bo zapakowalam tylko 56, a moze byc roznie :)
 
Zuzia biore 2 x dziennie cyclogest po 200 mg. Moze od tego. Moj polski gin mowil ze takie brunatno- brazowe plamienia sa progesteronowe. No sama nie wiem.
A ide jutro do szpitala angielskiego na normalne usg. To bedzie 13t6d czyli sam limit.

Bziumelka ja wlasnie tez nie pozwalam ale budze sie z nia na brzuchu czesto. Ona w nocy na mnie nie śpi tylko nad ranem lubi przyjsc.
 
reklama
Do góry