reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hejka

Marcysiowa - witaj ponownie na forum - ale te twoje dziewczyny juz duze:) A ty juz staranka o kolejne podziwiam ze tak dajesz rade i myslisz o kolejnym:) Powodzenia zycze:)

Szyszka87 - wooow ty juz stodioweczke zaliczas gratuluje:-)

Jogo - mi sie tez czasem wydaje ze pomalu cos tam w brzuszku czuje takie delikatne ale cos tam sie dzieje :) Ja pracuje calymi dniami wiec nie mam sily pisac ale czytam codziennie:) No i musze powiedziec ze ostatnio strasznie mi brzuszek wysadzilo do przodu az nie moge sie napatrzec w lustrze;-)

Gotadora - wspolczuje zobkowania twoich lobuziakow - mam nadzieje ze juz lepiej:)

Martaczi - no to czas na przegladanie gadzetow dla maluszka:) U mnie moj juz oglada samochodziki - mowie ze jak jest taki pewny ze chlopak to niech kupuje - a on na to ze jak bedzie dziewczynka to i tak samochodzikami bedzie sie bawic:-D

Mazenka - az przyjemnie sie czyta to co piszesz i nie chce sie wierzyc ze taka mega roznica w tych dwoch klinikach - fajnie ze teraz mozesz byc spokojniejsza o ten porod no i super data urodzinowa:)

Fusun - caly czas mysle o was - mam nadzieje ze sie tryzmacie
 
Cześć dziewczyny:-).
mezanka ale masz piekną datę porodu i to do tego wiosna :)

Fusun cały czas trzymamkciuki za Ciebie i dziewczynki mam nadzieję ze sie trzymacie i wszystko sie jakoś ułoży.

Jeju dziewczyny Wy już o wyprawkach wózka, śpiworkach. Ja to jeszcze jestem w tym temacie zielona, ale wszytsko co tu piszecie notuję i zapamietuje na pewno mi się przyda.

Ja dziasaj po wizycie mój dzidzius ma rączki i nówżki na swoim miejscu dostał lekkiego klapsa od doktor a prze zmój brzuch - a swoją drogą to nie wiedziałam ze takie lekkie klepniecie a on tak sie poruszył, mam nadzieję ze ja krzywdy mu nie robię. Dzidzia mierzy 2,68 cm i jak na razie wszystko u nas ok. Teraz czekają mnie badania prenatalne termin 02.04 troszke mam strsa.
 
Madziachwila moment i Ty wpadniesz w szał zakupów :tak:. Gratuluję udanej wizyty, wszystkich rączek i nóżek małego wielkiego człowieka :-D. Prenatalnymi się nie stresuj, to będzie na pewno tylko formalność ;-).

Babeczki co u Was słychać? Jak brzuszki, maluszki po drugiej stronie? Tak tutaj pusto... Może to przez wiosnę? :-D.
 
Dziewczyny wciąż mam wrażenie, że jeszcze tu nie pasuję.. że za szybko, ale dziś doktor założył kartę ciąży, mój Skarb ma 1,5 cm, jest śliczną "krewetką", serduszko bije jak szalone 167 razy na minutę i fika jak koziołek, gdy doktor puka w brzuszek :)))) więc zaczyna po woli wierzyć, że to nie sen.
Jestem po jednej stracie w 9tc i dlatego teraz ogromna radość miesza się ze strachem, ale musi być dobrze :)
A no i mam krwiaczka, nie zagrażającego dziecku, na szczęście tak się franca umiejscowiła, że krzywdy Maluchowi nie robi, ale leżę już 2 tygodnie i następne 2 przede mną.
Dodam jeszcze, że to moja druga ciąża, ale pierwsze IVF.

Tak Wam zazdroszczę! Większość z Was już niebawem spotka się ze swoim dzidziusiem :))))))) mój termin to: 30.10.14, czyli następna za Madzią76

Fasun jak wszystkie dziewczyny na forum bardzo się o Was martwię, wkurzam niemiłosiernie na lekarzy w szpitalu i 3mam mocno kciuki za Twoje córki! Obie!
 
Dziewczyny co prawda nie jestem jeszcze w gronie szczęśliwców ale nie wiecie co z Fusun. Boże nie mogę przestać o niej myśleć.
Fusun Kochana trzymajcie się! Całym sercem jestem z Wami!

Wogóle tak poczytałam Waszą listę porodową i same bliskie mojemu sercu dziewczyny:)
Sylwia - tyle się nacierpiałaś oby już było wszystko ok
mazenka - razem czekałyśmy na wyniki a Ty już będziesz córę gościć na tym świecie. Bardzo się cieszę:)
zuzia - chciałam zameldować, że dzisiaj wsunęłam flamexin i relanium z fluidkami ciążowymi Twoimi i martaczi. Dziękuję Wam bardzo. A wogóle co za zbieg okoliczności masz termin porodu w moje urodziny:) zresztą nie tylko Ty. 5 wrzesień świeci płodnościa:)

Nie sposób Was wszystkie wymienić. Ściskam mocno. Mazenka, Sylwia, Gotadora, Lawendowy, Lolitka, Fusun, Labo, Jogo, Martaczi, Maja,Zuzia, Madzialenak tak mi Was brak:) Niektóre zaglądają jeszcze na stary wątek:)
 
Dziewczyny, dzięki za to że cały czas o nas myślicie. Przepraszam, że nie piszę, ale jakoś tak nie mam nastroju. Obiecuję się poprawić, bo za to że trzymacie kciuki i się martwicie należą Wam się informacje. Mam plan przenieść się do szpitala klinicznego gdzie podobno mogą coś więcej zrobić dla dziewczynki bez wód. A w razie niepowodzenia nie skreślają drugiej, która rośnie i ma się świetnie. To pewnie potrwa parę dni bo "załatwienie" miejsca jest dość skomplikowane. Tym już zajmuje się mój mąż. Ja tylko leżę. Przeszłam również grypę, wysoką gorączkę co zapewne też nie pomogło malutkiej bez wód. Jest taka biedna... Na usg wydaje się taka ściśnięta, trudno Jej się ruszać. Ale żyje, rośnie (chociaż gdy nie ma wód to pomiary są trudniejsze i możliwość popełnienia błędu większa. Druga dziewczynka super, dokazuje na całego.
 
Zuzia2011 dziękuję. Po cichu liczymy na cud naturalnego poczęcia dlatego zaczynamy już teraz. A moje bliźniaczki są tak cudne, że nawet jak by ich trzy było to i tak byłoby prosto :-D

Fusun trzymam &&&& za Twoje córcie i przeniesienie do szpitala!!
 
reklama
Lenkabar jak najbardziej tu jest miejsce właśnie dla ciebie. Witamy na forum, ciesze sie ze lista sie zapełnia . Jak reszta invitrowek zaciazonych dołączy do nas to lista naprawdę sie wypełni:)

Fosum dobre wieści , ciesze sie ze sie przenosisz i mam nadzieje ze w nowym szpitalu bedą o was dbali bardziej. I wierze ze będzie dobrze.

marcysiowa powodzenia w staraniach i mam nadzieje ze naturalsik szybciutko was zaskoczy:)
 
Do góry