reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
pandorka wlasnie to kupilam, slyszalam ze podobno dobre... ja uzywalam calgel i dentinox ale tak srednio dzialaja... bede miala jeszcze z Polski dentinox n tez podobno rewelacja...
a od dzisiaj mam tate z bratem :) bedzie wesolo....
pozdrawiam
 
czesc gwiazdy :) jak tam u Was?
my jestesmy na etapie jedzenie kroliczka... maly sie zajada jak nigdy :) do tego gorne zabki mu wychodza, wiec troche marudny ale nie jest zle, dobrze ze pogoda dopisuje, mozna dluzej na dworze posiedziec :)
a tak z i nnej beczki moj tata z bratem mieli dzis wracac do Polski a tu zonk- ukradli mojemu bratu paszport w drodze na lotnisko ;/ ale jutro do konsulatu i wydadza mu jakis zastapczy zeby mogl wrocic do domu plus ze zostana dluzej :) przymusowo przedluzony urlopik :)
 
hej dziewczyny :) u nas caly czas czekamy na zabki widac dwa na dole ale cos sie im nie spieszy :) co do jedzenia to nie mam co wymieniac bo mala wcina wszystko :) i spi calay czas super ...miedzy 20:00 a 21:00 zasypia i wstaje ok 9:00
u nas takie upaly za rozlozylam basen na ogrodzie :) i dzieciaki juz zaczelu sezon letni ;)
 
hej dziewczyny! moja Amanda wybrzydza przy jedzeniu ale jest coraz lepiej :) spi od 18/19 do 6 rano wiec jak dla mnie ok (wstajemy zawsze o 6)
u nas tez strasznie goraco, tylk onie wiem jak Mala ubierac :/ a co dopiero jak beda upaly..
 
Ja moja mala w same body ubieram z krotkim rekawkiem :) czasami jakies cieniutkie spadenki, jak spi to pieluszka tetrowa ja przykrywam ale zawsze mam pod wozkiem jakis cieplejszy kocyk...
 
mamcia my mieszkamy miedzy manor house i stamford hill :) a Wy?
fajnie ze cieplutko:) ja malego ubieram w bluzeczke jakies spodenki a jak spi tez tetrowa pieluszke na niego klade :)
Wesolych Swiat i Mokrego Dyngusa :D
 
reklama
Do góry