reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

witam z ogromnym bólem głowy młody dzis budził sie co 2 h a jedzonko jak jedna noc ładnie pospi to następna przechlapana za dobrze być nie może..;-)

teraz maruda moze zaraz zasnie co poszperam w ksiażkach kucharskich bo w niedziele mamy gosci i wypadało by coś na obiad dobrego i szybkiego zrobic......

pozdrawiam cieplutko ide po procha bo nie wytrzyamam caly dzien z takim bólem...........
 
reklama
mamcia sliczna ta Twoja corcia :D
aga musze sie rozejrzec za tymi jogurtami :)
pinka jaki Maluszek :D

ja gotuje sama, sloiczki daje an deser bo Mala nie chce jesc zadnych owocow, przez ostatnie pare dni jadla banana ze sloika to i tak tyle :wściekła/y:

koles kosi traw maszyna i wlasnie mi :wściekła/y:dziecko obudzil :wściekła/y:
potem Wam wkleje zdjecia mojego Kurczaka :D
 
pandorka nie pamietam, ale ok 14 dni mi sie kojarzy<albo10>, zreszta jemu szybko pomoglo i przy drugiej buteleczce zaczelam zmiejszac dawke, zaczelam 3 buteleczke ale uzylam kilka razy... ja odstalam od lekarza na recepte od razu o 2 poprosilam zeby nie biegac :)

a tak w ogole to Arturkowi wczoraj wybily sie 2 dolne jedyneczki :) i mamusia jest taka szczesliwa....
 
reklama
agata dzieki...
Arturka bolaly dziasla przez ok tydzien i wyszly zabki... dawalam mu marchewke i takie biszkopty na zabkowanie - kupilam w boots'ie.... ale cos mi sie zdaje ze u nas to nie koniec bo znowu zaczyna sie to co z pierwszymi zabkami ;/
 
Do góry