reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Olinda wiesz jest dużo lepiej dzięki, ale to uczucie "nic mi się nie chcę" dalej mi towarzyszy no i nic nie mogę jeść, tylko słodkie.Ciekawe jak będę wyglądać pod koniec ciąży:-)
 
reklama
Karis- witaj na forum:-), ja to własciwie nie pamiętam, czy w drugiej ciąży byłam bardziej zmęczona niż w pierwszej, ale to pewnie dla tego, że mój Alus był jeszcze bardzo malutki i nie miałam ani chwilki dla siebie:tak:.
olinda- to Twój ukochany ma imieniny i ten sam dzień co ja urodziny, a na domiar złego, mój mąż kochany zaprosił mi masę gosci:szok: i powiedział mi o tym dzisiaj rano.
bajeczka- ja tak jak dziewczyny prałam i płukałam wszystko w fairy.
 
karis78 witaj, wiedze ze u ciebie polowa ciazy :-) Mialas juz to drugie usg? No i czy znasz plec maluszka?

Dzieki dziewczyny, kupie to Fairy non bio i zaczne powoli prac. W pralce mam opcje delikatne pranie to moze na to wlacze, byleby przeprac te nowe ciuszki bo to przeciez jakies mocno brudne nie jest :tak:
 
Mamunia to bedziesz miala wesolo nie wspomne o przygotowaniach :szok::-D wkazdym badz razie zycze wytrwalosci ;-)

Karis - to widze ze menu masz ograniczone :-D:-D a ile juz kg masz na plusie moze nie bedzie tak zle bo przeciez za tyg- dwa moze sie wszystko zmienic:tak:
 
Dzięki dziewczyny za powitanie, bo czekając na mężusia jak wróci z pracy to usycham czasami:-(
Olinda - nawet teraz wciągnęłam 2 batoniki a 5kg już się przybyło no i nie jestem szczypiorkiem:-D
Bajeczka - to córcia Amelka będzie w czerwcu
Mamunia2 - no właśnie a u mnie między aniołkami 2 i pół roku różnicy będzie no i ciekawe czy dam radę:-D
 
Hej dziewczyny :-)

Witam nową forumowiczkę ;-) i gratulacje !


Ja dzisiaj prałam białe ciuszki i jeszcze się piorą te materiały z wózka i nosidełka :tak:
jutro czeka mnie prasowanie ciuszków :baffled:
w końcu trzeba było się za to zabrać... bo mało czasu mi już zostało.
 
kingusia1991 u mnie tez malo zostalo, bo tylko miesiac a ja dopiero zaczne prac wszystko. Poza tym torba do szpitala spakowana tylko czesciowo. Niektorzy sie dziwia, ze mi juz tak malo zostalo a ja jeszcze w polu, ale ja mam jakis taki spokoj i przekonanie ze ze wszystkim zdaze...:-D
Wczoraj sie zwazylam, a do tej wagi to podchodzilam chyba z tydzien. No i 17 kg na plusie :eek: Ciekawe ile jeszcze dojdzie w ostatnim miesiacu...:baffled:
 
kingusia1991 u mnie tez malo zostalo, bo tylko miesiac a ja dopiero zaczne prac wszystko. Poza tym torba do szpitala spakowana tylko czesciowo. Niektorzy sie dziwia, ze mi juz tak malo zostalo a ja jeszcze w polu, ale ja mam jakis taki spokoj i przekonanie ze ze wszystkim zdaze...:-D
Wczoraj sie zwazylam, a do tej wagi to podchodzilam chyba z tydzien. No i 17 kg na plusie :eek: Ciekawe ile jeszcze dojdzie w ostatnim miesiacu...:baffled:

To Ty masz na 2 marca? czy 3?? :-D
ja mam na 27 lutego, i też dopiero pranie robię, więc wiesz... :sorry2:
chociaż łóżeczko i wózeczek już mam...
jedynie materaca mi brakuje do łóżeczka :shocked2:

aha i się nie przejmuj ja mam +20 kg :wściekła/y:
 
reklama
Czesc dziewczyny.
ja sie musze pochwalic ze zeszlej nocy mala przespala mi pierwszy raz az 6 godzin bez obudzenia sie:-)
Bajeczka ja tez uzywam Fairy zel i plyn do plukania i tez wszystko pralam-wlacznie z kocami. A jesli chodzi o pakowanie sie do szpitala to ja calkowicie spakowana bylam moze z tydzien przed wyznaczona data:tak:I pralam tez jakies 3 tygodnie przed:-)
Mureen ja Ci sie nie dziwie bo po pierwsze ciaza a po 2 zima:-(
Karis78 witaj:-)
Mamunia2 to bedziesz miala fajna zabawe w przygotowywaniu-dobrze ze maz Ci powiedzial dzisiaj a nie np. w sobote;-)
Olinda tak to juz jest,kobiecie sie kupi cokolwiek i bedzie zadowolona a z facetami jest juz gorzej:tak:
Dobrze ze juz sie lepiej czujesz :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry