reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam,

Maureen ja tez mam nocke do tylu:((( Maly dal nam popalic w nocy:(( A wszystko to, przez pomyslowosc opiekunek w przedszkolu. Postanowily dzieciom zorganizowac dzien pluskania w wodzie. Jest zima przeciez, wiadomo bylo czym to sie skonczy. Ech...szkoda gadac.
To jednak bedziesz miala Kochana 3 corcie?

Makta wielkie gratulacje!!!
My jak lecimy do PL, to zawsze sie mowi, ze na wakacje, szkoda tylko, ze to nigdy nie ma nic wspolnego z wakacjami:)) Wiec sama nie jestes:))
 
reklama
Myleene,

w sumie to nie wiem na 100%, na ostatnim usg tak mi powiedziała babka, która robiła scan :tak: Ale.. wszystko się może zdarzyć :-D Czekam z niecierpliwością na ostatnie usg w 36 tyg., wtedy chyba nie będzie wątpliwości ;-)

Tiaaa... maja tutaj ciekawe pomysły :nerd: Ostatnio moja Paulina grała w piłkę nożną na dworze, a lało jak nie wiem..:wściekła/y:
 
Maureen...Śliczny ten twój cudaczek....Płci nigdy nie mówią na 100%, bo się boją, że jak się nie daj boże pomylą to ich zaskarżysz... Nam babka powiedział tak: "Nie mogę potwierdzić na 100%, ale na moje oko będzie to chłopak", a potem poza gabinetem powiedziała, że ma 99% pewności ;-)Mam pytanko...czemu będziesz miała jeszcze scan w 36 tyg? Ile już ich miałaś? Bo ponoć przysługują tylko 2. Pierwszy w 12-13 tyg. a potem około 20 tyg.....:confused:
 
Karolek nadal ma stan podgorączkowy.
Marudny jest troszkę, ale w nocy nieźle spał.
Krzyś za to narzeka na ból gardła, ciekawe czy to wymówka by nie jeśc śniadania czy rzeczywiście coś się kluje, temp mierzyłam to ma 37, 2 więc trudno coś powiedzieć.
Makta wielkie grtaulacje!
Mamunia2 a jak chłopaki gorączkują?
Myleene zdrówka dla Alusia życzę;)
 
Medio- Alus niestety tak i to mocno, ma 39 do 40 stopni, a po syropku i okładach spada na godzinkę do 38 stopni i znowu rosnie, biedaczek strasznie się męczy. Domis za to, odpukać, ma tylko stan podgorączkowy.
 
Dzien dobry:-)
Maureen
dzis niestety tez jestem do tylu bo mala nie dala mi sie wyspac:-(Od 24 do 2giej w nocy nie chciala mi usnac i pozniej od 6 do 8 tak ze bede musiala chyba przespac sie pozniej troszke
Myleene ja nie wiem czym oni tu mysla,ale widzialam wiele razy jak w szkole w poblizu dzieciaki ganialy na dworze z pilkami w krotkich rekawach i spodenkach w grudniu:shocked2:
 
Medio- Alus niestety tak i to mocno, ma 39 do 40 stopni, a po syropku i okładach spada na godzinkę do 38 stopni i znowu rosnie, biedaczek strasznie się męczy. Domis za to, odpukać, ma tylko stan podgorączkowy.
To tak jak mój Lolek w piątek. Dziś już lepiej, ale strrrrrasznie marudzi:wściekła/y:, pewnie coś go boli.
A co podajesz na gorączkę?
Mój Karol jest strasznie opory do leków pluje, płacze, zaciska zęby. Z Krzysiem miałam to samo.:blink:
Kamilalopez trzymaj się, może dziś w nocy będzie lepiej.:-)
 
Wlasnie najgorsze z takimi maluchami jest to ze nie moga Ci powiedziec co ich boli,itd a nie zawsze mozna sie samemu domyslec:-(

Tak wogole to kiedy dzieci zaczynaja przesypiac wiecej godzin w nocy?
Jakich szamponow uzywacie dla swoich maluszkow??Musze kupic malej jakis i nie wiem jaki:sorry2:
 
reklama
Pandorko,

jest tak, jak piszesz - są zazwyczaj tylko 2 usg, w 12 i 20 tyg., tak tez miałam, kiedy byłam w ciąży z Amelką. Teraz miałam jeszcze 2 dodatkowe i bedę mieć ostatnie kontrolne, własnie w 36 tyg. ze względu na tego włókniaka, którego wykryli :-( Muszą sprawdzić, czy nie urósł i czy nic się nie zmienia - przed porodem..

Medio,

zdrówka dla Karolka i Krzysia :tak:

mamunia2,

i dla Twojego biedaczka Alusia duuużooo zdrówka :tak:

kamilalopez,

takie bieganie na lekcjach PE ( czyt. w-f) w szkołach tutaj to norma :baffled:
Co do szmponu - ja od początku, przy obu dziewczynkach używałam Jonhsona, tego żółtego :tak: Włoski są po nim mięciutkie, puszyste i łatwo się rozczesują..
 
Do góry