reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Medio niestety to co mi polecilas mozna stosowac dopiero po 2 roku zycia dziecka. A katarek ma taki wodnisty. Mysle, ze to od zabkow, ale ich nie widac!!! I na dodatek zrobil dzis kopke w stylu biegunki.
Wlasnie Mamunia, u nas tez przychodnia zamknieta.
 
reklama
bajeczko,

ja mam sklerozę i zapomniałam zapytać o tą paczkę, jutro nadrobię :tak:

Medio,

to w takim razie na pewno nie uszy, bo nie pozwalał by sobie dotknąc i płakał też przy jedzeniu :tak: Oby szybko przeszło..

Myleene,

my na katarek stosujemy sól morską Sterimar i sciągamy fridą, wczesniej też Euphorbium.

mamunia2,

zdrówka dla Alunia.

Kamilalopez,

to super, że tak malutka Ci pięknie śpi, oby tak dalej ;-):tak:
Co do skórki - mojej Amelce schodziła z rączek i nóżek, pomogło smarowanie oliwą z oliwek.
 
kamilalopez-my tak jak Maureen pozbylismy się tej suchej skórki oliwą z oliwek, oj pamiętam wyglądało to jak schodząca skóra po przedawkowaniu słońca:-), tyle, że samo nie przechodziło:tak:.
Maureen- dziękuję!
A u nas zapowiada się kolejna nieciekawa nocka, gdyby chociaż syropki trochę pomagały to jakos to by było, a tak jedynym naszym ratunkiem są żelowe okłady, bo gdyby nie one to bym musiała do szpitala z nim pojechać, biedaczek mój malutki:-(.
Liczę się z tym, że najpózniej do jutra dojdzie też Dominis, taki już ich los;-):-).
 
Ostatnia edycja:
mamunia2,

bo to są tacy bracia - razem na dobre i na złe ;-):-)
A poważnie, oby Dominisia jakoś ominęło, a Aluś się szybko wykurował :tak:
 
Kamilalopez skorka schodzi u maluszkow, a w szczegolnosci u tych przenoszonych. Ja pamietam, ze jak Alusia smarowalam oliwka, to doslownie na rekach mi jego skorka zostawala. Platami mu schodzila. Ale szybko uporalismy sie z tym.

Mamunia2 zdrowka dla Alusia i Domisia:))

A moj jak zasnal ok 17, to dopiero wstal, a zazwyczaj o tej porze to juz spi dawno na noc. Porobilo sie przez ten katarek i biegunke. Mam nadzieje, ze to od zabkow, ktore w koncu sie pojawia.
 
Maureen ale piękne śniadania serwujesz :)

Co do katarku to u mnie sprawdzała się Frida i sól fizjologiczna formy Calpol. Kupowałam w Tesco za jakieś śmieszne pieniądze. No ale mimo to kilka nocy było na prawde ciężkich :( w końcu kataru tak łatwo sie pozbyc nie można.

No i właśnie Kamilalopez właśnie miałam się o Ciebie pytac...GRATULUJĘ!!!!!! I cieszę się że jestes juz po. Pewnie gdzies juz tutaj na forum pisałaś jak to wszyatko wygladało więc postaram się odnależc abyś nie musiała ponownie pisac...ale na prawde z calego serca grauluje i ciesze sie że już tulisz swoje maleństwo.

A z tymi gorączkami to własnie jakoś tak często sie dzieje że własnie wypadaja w weekend...takie małe złośliwości tego świata :))))

Miłego weekendu kochane i jak najmniej goraczek i katarków!!!!!
 
AAaa...Kamilalopez jak sie odnajdujesz w roli nowej mamusi??? :)
I jak się czujesz???
Doszłas juz do siebie???

A co do Polski to wyjazd doś męczący. Myślałam że odpoczne tymczasem wróciłam jeszcze bardziej zmęczona...codziennie goście i odwiedziny i cały czas wokół nas hałas i zamieszanie. To była po prostu rewolucja w naszym w sumie dośc unormowanym życiu.
Oczywiście nie pozałatwiałam wielu swoich spraw bo nie starczyło na wszystko czasu...
moi rodzice trochę podnosili nam cisnienie więc nie było nudno no i....w sylwestra mój ukochany mi się oświadczył. Więc jestem narzeczona pełna gębą...
To tak w mega wielkim skrócie :)))))
 
Myleene,

obyście mieli spokojną noc :tak:

Makta,

GRATULUJĘ :-) Piękny dzień/noc na oświadczyny :-)
A odpoczniesz tutaj :-D

ja już uciekam, dobranoc.
 
Ja moja mala smaruje basamem z Oilatum- i w sumie widac duza poprawe-przynajmniej z brzuszka juz jej zeszlo i mam nadzieje ze reszta tez szybko zejdzie
Mamunia oby Alusiowi szybko przeszlo,tym bardziej ze o ile dobrze pamietam to niedawno byli chorzy obydwoje:-(
Myleene Twojemu Alusiowi tez duzo zdrowka:tak:
Makta dziekuje:-)Opis mojego porodu znajdziesz na stronie 713:-)
I dziekuje,czuje sie super jako mamusia,mala jest taka kochana;-)Doszlam do siebie bardzo szybko,od poczatku zadnych problemow z chodzeniem nie mialam i siadaniem tak samo,a opuchlizna mi zeszla juz kilka dni temu-nawet nie pamietam kiedy i krwawie naprawde niewiele:tak:Tak ze jest ok:-)Teraz tylko czekam az sie wyprowadzimy od szwagierki;-)
GRATULACJE oswiadczyn:-) Ja szczerze piszac tez zawsze wracam z Polski zmeczona-tak jak piszesz,sprawy do pozalatwiania,odwiedziny rodziny,itd.Czasami sie zastanawiam co to za wakacje na ktorych nie masz czasu odpoczac
Milej nocki dziewczyny
 
reklama
Dzień dobry Babeczki,

ja znów nocke miałam do tyłu, będę chodzić jak zombie, tylko taki grubszy ;-)

kamilalopez,

wiwat młodość :-D:-D:-D Super, że tak szybko doszłas do siebie :tak: I ze malutka taka grzeczna, dzięki temu lepiej możesz rozkoszować się macierzyństwem ;-)


Spróbuję wkleić fotkę, może mi się uda ;-) To mieszkanka mojego brzucha :tak:
 

Załączniki

  • 2009_1115k0005.jpg
    2009_1115k0005.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 36
Do góry