reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej Laseczki,

jestem i czytam was na bieżąco, ale mój dołek sie ostatnio znów pogłębił przez rózne problemy.. nie chcę smucić, weny do pisania brak..

Pixi,

gratuluję Ci kochana z całego serca córeczki !!!!!!!!!!!!
Wszystko z czasem sie poukłada, wskoczy na własciwe tory, karmienie również :tak: Buziaki i czekamy na opis porodu ;-)
 
reklama
Maureen jakiekolwiek masz problemy,napewno Ci wspolczuje.Ale jak napisalas do Pixi "wszystko sie z czasem pouklada i wskoczy na wlasciwe tory"-tylko przede wszytskim trzeba w to wierzyc. Tez mam swoje problemy i to nie takie male,ale swiecie wierze w to ze niedlugo wszystko mi sie pouklada i nawet nie bede pamietac ze cos takiego mialo miejsce.Glowa do gory i nie doluj sie za bardzo ze wzgledu na tego maluszka co masz w sobie:tak:
Milej nocy
 
Dzien dobry kobietki!!! Wlasnie powoli szykujemy sie na kolejne szczepienie Julki...bidulka nie wie co ja czeka. A ja pewnie znowu bede ryczec ;) Kamilalopez mamy juz od dluzszego czasu bilet na prom na 21 :) potem z amsterdamu samochodzikiem do szczecina...mam nadzieje ze przetrwamy spokojnie. Julka na szczescie lubi spac w aucie ale mimo to...to 10 godzin jazdy. Bajeczka...ja mieszkalam na Dabrowskiego...to jest obok aleii piastow wiec blisko centrum :) Tesknie troszke za tym naszym miastem....a czym sie zajmowalas w szczecinie??? Trzymajcie kciuki za szczepienie. Aaaa...Kamilalopez niezlu masz rozstrzal dat porodu :) na kiedy stawiasz?? ;)))
 
Hej dziewczyny! :)
Jestem tu nowa.tzn.jakis czas temu juz sie tu zalogowalam i raz nawet gdzies na jakims watku cos napisalam,ale nie wiem ktory to byl watek,nie moge sie tu polapac.Nie wiem,jak sie subskrypuje temat.
A wiec,jestem mama prawie dwu i pol rocznego chlopczyka Kacperka i teraz jestem w kolejnej ciazy :) Termin mam na 19 grudnia,czyli juz niedlugo :) i spodziewamy sie nastepnego synusia :) Pierwszego synka rodzilam tu w Uk i teraz tez bede tu rodzic.Pierwszy porod wspominam dobrze,chodzi mi o personel,wszyscy byli mili i pomocni (co do boli to byly straszne,bo mialam wywolywany porod).Mam nadzieje,ze teraz tez trafie na mily personel.Troche sie boje tego drugiego porodu,nawet bardziej niz za pierwszym razem,bo w pierwszej ciazy jest sie nieswiadomym jak to wszystko bedzie wygladac,tyle co z opowiadan,a jak juz same to przezyjemy,to juz wiemy czego mamy sie mniej wiecej spodziewac (no ale kazdy porod podobny jest inny).Zobaczymy jak to bedzie...
Jest tu mnostwo stron do poczytania,ale chyba nie zadazylabym wszystkich przeczytac.Ktora z Was ma najblizszy termin porodu i w ogole,jak sie czujecie w ciazy?? Pozdrawiam goraco ;)
 
Makta ale Ci fajnie-ja przyzeklam sobie za rok pojedziemy do Polski na swieta bo odkad jestem w UK zawsze zostawalam tutaj-co prawda rok temu cala moja rodzinka przyjechala do mnie ale w Polsce jednak inaczej sie wszystko przezywa.
Ja jak najbardziej stawiam na styczen:-)Nie mam zamiaru rodzic w grudniu i caly czas mowie malej ze ma sie nie spieszyc:-D
Kinia23 witam na forum:-)Teraz wynika ze Ty masz najblizszy termin porodu;-)Wliczajac Ciebie,to ja jestem trzecia w kolejce-2gi styczen:-)Jesli o mnie chodzi to ja przez cala ciaze czuje sie swietnie,dopiero teraz robie sie leniwa i czesto zmeczona:tak:
A jak Ty sie czujesz?Nie boj sie,dasz sobie rade-zawsze mozesz wziasc znieczulenie-zastanawialas sie nad tym??
 
Kinia no swiadomosc na pewno jest wieksza ale nagroda zawsze tak samo piekna i niepowtarzalna :) Kobietki bede trzymala kciuki za Wasze porody... ja w sumie nadal na watku dla ciezarnych jestem chociaz mama jestem juz od pelnych 3 miesiecy...;)))
 
olcia- tak na prawdę to nie mam pojęcia bo ja zawsze robiłam testy w domu, a starasz się o dzidzię, czy raczej masz obawy, że możesz być w ciąży?
Kinia- witaj! No to już faktycznie niewiele Ci zostało, daj znać jak cos się ruszy to będziemy trzymały kciuki:tak: i nie bój się już raz przez to przeszłas, a teraz na pewno będzie łatwiej;-).
 
A ja miałam wczoraj zakładany implant i muszę powiedzieć, że miłe to to nie było ale trwało tylko chwilkę i cieszę się, że już go mam:tak:. Lekarka powiedziała, że im więcej tłuszczyku na ręcach tym zabieg jest mniej nieprzyjemny, a ja go niestety akurat tam nie posiadam, zawsze jest tam gdzie nie trzeba :-D. Już dzisaj zdjęłam bandaż, jutro jeszcze plaster i po sprawie, a ręka wcale mnie nie boli:tak:.
Myleene- jak tam Alus dobrze zniósł zabieg?
Maureena- co u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olcia ja nieststy tes nie wiem
Myleene mam nadzieje ze juz dzisiaj Alusia do domku zabierasz.Daj znac jak sie czuje
Mamunia z tego co pamietam to chcecie jeszcze jedno dziecko.Kiedy planujesz znow zajsc w ciaze??
Ja mam pytanie apopo koncowki ciazy.Od niedawna moja mala bardzo malo sie rusza,czasami wydaje mi sie ze wogole caly dzien nie czuje zadnych ruchow.Wiem ze teraz ma malo miejsca i wogole ale czy to jest normalne??Dzis sie zaczelam troszke martwic bo zawsze czulam ruchy wieczorami a wczoraj nic i dzis rano moze ze 3 leciutkie ruchy poczulam-nie wiem czy dzwonic do szpitala czy czekac narazie.Teraz sprobuje ja rozruszac slodkim i zobacze co z tego wyjdzie
 
Do góry