reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Aha zapomniałam dopisać, że to chyba zależy od szpitala,bo w naszym można używać chusteczek, nawet są one na liscie rzeczy potrzebnych do szpitala:tak:, cóż co szpital to obyczaj:-).
 
reklama
Pixi opisz porod,ja tez jestem ciekawa.Niedlugo rodze,ale sie nie boje bo wiem ze chocby nie wiem co to i tak jakos go przezyje:-)
Myleene jasne ze kciuki bedziemy trzymac-ja i tak nic do roboty nie mam,calymi dniami leze i nic nie robie:-D
Co do husteczek to slyszalam ze w niektorych szpitalach nie pozwalaja uzywac ale wiem tez ze w takich szpitalach dziewczyny i tak pokryjomu ich uzywaja:tak:
Milej nocki dziewczyny
 
Czesc dziewczyny
Jak leci? Ja dzis wolne :-) No i w koncu przespana noc, raz tylko wizyta w toalecie w nocy a cala reszta przespana.
Jade zaraz do kumpelki, ma dla mnie kilka rzeczy dla dziecka. I musze cos kupic dla chrzesniaka na gwiazdke i wyslac zeby doszlo.
Pozdrowionka
 
Hej hej...komputer nam sie zepsul i dlatego chwilke milczalam. Jakies takie dziwne byly te dwa dni bez kompa :) chyba jestem uzalezniona he he he I teraz tylko mi wybaczcie bo niby wszystkjo dziala ale nia mam polskich znakow wiec tak pisze jak jakas lamaga :) No i gdyby sie okazalo ze znowu znikam to tym razem przez ten nasz kpomputer. Wczoraj bylismy w Edim po paszport dla Julki...no i teraz spokojnie juz mozemy jechac do Polski. Tylko to paszportowe zdjecie jakies takie juz malo aktualne tak sie moja niunia zmienia :)))))
 
Wiecie co? u nas na lutówkach jedna dziewczyna już urodziła!:szok: 26listopada.
Zaczynam pakować torbę do szpitala! Chusteczki biorę tak na wszelki wypadek, chociaż faktycznie lepiej myć pupkę gazikiem/wacikiem z letnia wodą, a chusteczek używać na wyjścia.


Bajeczka a ty jesteś lutówka czy marcówka??
 
Pandorka no niezle niezle z tym porodem. Ale ja pamietam ze u nas wrzesniowek tez jedna forumowiczka urodzila ...w lipcu :) i maly jest zdrowy i szczesliwy. Chociaz oczywiscie im blizej terminu tym lepiej :) Kamilalopez urodzisz urodzisz :) ten bol porodowy mija w jednej chwili jak zobaczysz malenstwo. Ja teraz czas spedzony w szpitalu wspominam w samych pozytywach :))))))
 
Anka34 ja jak bylam w Polsce to jedyne co zrobilam to dodatkowe USG bo w zasadzie tutaj w Anglii robia wszystkie badania jakie sa potrzebne i ja jestem ogolnie zadowolona z opieki od poczatku ciazy.A czy Twoja kuzynka byla juz u poloznej i miala 1wsze Usg??
Dzięki Dziewczyny za pomoc. Wiem ze u położnej już była i USG chyba tez miała albo będzie miała na poczatku roku.
 
reklama
Bajeczka i jak Ci minal dzien wolnego?:-) Mi polozna wyliczyla termin na 3go grudnia:-Da z Usg na 2go stycznia
Makta tak to jest z dziecmi zmieniaja sie w badzo szybkim tempie.Macie plany apropo kiedy jedziecie do Polski?
Pandorka no to jej dzidzia niespodzianke zrobila:-)
A ja 2 dni temu jak bylam w Polskim sklepie trafilam akurat na dostawe swiezutkich paczkow,kupilam sobie 2 i byly tak dobre ze mysle o nich do dzis-jutro chyba specjalnie pojde tam znow po te paczki bo inaczej mi nie wyleca z glowy:-D
 
Do góry