reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam wszystkich.Chciala bym dolaczyc do waszego grona,juz od jakiegos czasu czytam wasze wypowiedzi i dosyc duzo sie dowiedzialam o tym jak to wszystko w anglii wyglada.Dzisiaj bylam na moim pierwszym USG bo z wyliczen midwife mialo byc teraz 13 tygoni a sie okazalo ze to dopiero 9 tygodni i znowu USG za 3 tygodnie:-)Ciesze sie ze juz widzialam moje malenstwo i slyszalam bicie serca,jest to cos wspanialego.
 
reklama
tajchi- to rzeczywiscie mialas dzien ale pierwsze koty za ploty jutro bedzie lepiej a i Kacperek jest w dobrych rekach dasz rade przetrwac te dni :tak:

kamilalopez- witaj :tak: Gratuluje fasoleczki!!!!! u mnie tez sie pomylili bo mysleli ze jestem w 11 tc a bylam w 9tc ale drugiego usg nie mialam:no::wściekła/y: ale bylo minelo :szok::-D i to jak szybko. Pisz czesto jak sie czujesz, czy to Twoja pierwsza ciaza i wogule o wszystkich co Cie cieszy ale tez co martwi jak juz zauwazylas wszystkie tutaj sobie we wszystkim pomagamy. Dbaj o siebie i malenstwo buziaki

Medio a jak Karolek mam nadzieje ze nie goraczkuje sciskamy mocno!!!!
 
Karolek od wczoraj już bez gorączki za to dostał wysypki, więc podejrzewalam,że to trzydniówka i poszłam z nim do lekarza, który powiedział,że to wirusowe i winika z tego że to rzeczywiście trzydniówka.
Olinda właśnie mój maż kupił mi ten proszek, Karolek tez go lubi.
Kamilalopez witaj serdecznie:)
Tajchi trzymaj się jakoś, podziwiam Cie tyle godzin bez Kacperka, ale już niedługo mończysz więc to pocieszające.
Matisek takcih bóli żeber nie miałam, a jak dziś nadal dokucza?

Do nas dziś przychodzi hv rozmawiać o wprowadzaniu nowych dań u dziecka.
 
Hejcia - ale dzis sie pogoda popsula :( az mi sie nic nie chce

elwis - tak to bedzie moja pierwsza dzidzia, jak juz moje malenstwo przyjdzie na swiat to bede kombinowac z tymi benefitami teraz normalnie mi sie nie chce, po pracy padam i nawet nie mam sily zeby cos zjesc a w weekend nic nie zalatwie
O Pregrency Grant jeszcze nie wysylalam, ide 18 czerwca na wizyte to poprosze o formularz :-)

Olinda - napewno jeszcze urosnie kazdego dnia jest wiekszy a mnie strasznie to poki co cieszy hehe pewnie wam bede narzekac za miesiac ze ruszac hih
A z ta praca ehhh chyba juz pisalam o tym ze bylam na chorobowym przez pierwsze 3 miesiace ale pozniej stwierdzili ze jak nie krwawie to moge wrocic do pracy a ze mnie boli i mam skurcze to mowia ze tak ma byc no i tyle bylo z wolnego od pracy wiec nawet jak bym chciala sobie prace odpuscic to nie moge bo z jednej wyplaty bysmy nie dali rady bo w tym naszym Aberdeen to cenu sa z kosmosu

Tajhi - powodzenia w pracy po takiej przerwie napewno ciezko jest sie przestawic a rozlaka z malenstwem na kilka godzin sama nie wiem jak ja to przezyje ale trzymam za was kciuki :tak:

Kamila - witamy ;)

Milego dnia mamuski :* cmok
 
Dzien dobry:-)

Sachmecia koniecznie musisz sie przeprowadzic bo u nas cudne sloneczko :tak::-D:-D i chec do zycia Ci wroci ;-):-D:-D

Medio- oj biedny Karolek jeszcze trzydniowka sie przyplatala ach te chorobska moglyby omijac te nasze dzieciaczki

Milego dnia Kobietki
 
Witam Was dziewczyny , uwas jestem pierwszy raz - jestem mamą 6 letniej Claudii , a teraz mam termin na sierpnia :-) i także czekamy na następną córeczke Roksanke :-D. W anglii mieszkam od 11 lat , także już troche mi zleciało tu życia ;-). Pozdrawiam Was Serdecznie :-)
 
kamilalopez, ania-anglia - witamy!;-)

Czytam Wasze posty o health in pregnancy grant i sure start maternity grant i mam swoje 3 grosze:
o hipg zlozylam wniosek jakies 2 miesiace temu i na razie cisza :wściekła/y:
o ssmg będę składać jak tylko przyniosę sobie wniosek i w związku z tym mam pytanie - kiedy dostaje się te 500F? Bo chyba nie przed urodzeniem?? To by dopiero było :tak: Chociaż tu wszystko możliwe :rofl2:

Ciekawa jestem co tam u iwee, nie wiecie?

Poza tym, ledwo chodzę w te upały, zostało 45 dni wg terminu, 10kg na plusie i sandałków już sobie sama nie zapnę;-), Mały wyparł się bardzo do przodu i wyglądam jakbym piłkę połknęła :-) Ale cieszę się, że w sumie nic strasznego mi nie dolega, tylko troszkę zgaga, no i zmęczenie ...

NADAL NIE MAMY IMIENIA !!!! :no::eek::baffled:

Może któraś z Was wie jak tu wygląda umawianie się do specjalisty, no i potem ewentualne czekanie na taką wizytę - mi akurat chodzi o alergologa - Alicja ma przewlekły katar i nasz alergolog w PL twierdzi, że to na tle alergicznym, ale że mieszkamy w Szkocji to polecił mi znalezienie specjalisty tutaj, wykonanie testów i ewentualne dalsze leczenie...
 
olinda medio sachmecia-dzięki za podtrzymanie na duchu,dzis było troche lepiej ale tez mój mąż wczesniej wrocił z pracy,najgorszy jest poniedziałek reszte tygodnia mój mąż wczesniej wraca,więc przezyjemy na pewno
 
reklama
Witam słonecznie:-)
lucin@ Ja na obie rzeczy musiałam 2 razy wniosek wysłac:confused2:ale to z własnej winy. Na pregnency grant za pierwszym razem wysłałam o tydzień za wcześnie i po miesiącu przysłali mi ,że musze złożyć wniosek ponownie a teraz czekam czwarty tydzień. SSMG wysłałam bez wpisu od położnej i odesłali mi do uzupełnienia. po tygodniu dostałam decyzję i jutro maja mi kase na konto przelać:-) Ciekawe czy tak będzie,zobacze jutro. A imienia my tewz jeszcze nie mamy
Sachmecia Rozumiem Cie. Tylko pamiętaj,że na SSMG masz czasu 3 mies po urodzeniu
 
Do góry