reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

medio wspolczuje!!! kacperek ma juz 13 zabkow i teraz wychadza mu trzy trojki na raz i tez goraczkuje placze w nocy,a w dzien strasznie marudny i nerwowy... ja tez nerwowa chyba to hormony przez ciaze,ale moj meus ledwie ze mna wytrzymuje hehe:) ale teraz chyba bedzie spokojniej,bo wczoraj tescie wyjechali na stale do polski i dom nasz:) (prawie bo mieszka z nami jeszcze brat meza ale w lipcu tez sie wyprowadza:)) pozdrawiam wszystkie mamuski
 
reklama
Junia o to też się namęczysz, musimy się jakoś trzymać.

Karolek już na szczęście nie gorączkuje, uf, ale nadal marudny.
 
Witam po weekendowej przerwie, ale nam pogoda na wyspach dopisuje oby czesciej :-) przecudnie slonko swieci ani jeden chmurki na niebie i prognoza ze utrzyma sie tak do piatku :-)

Bernardeta - bardzo Ci dziekuje za odpowiedz troszke inaczej to sobie wyobrazalam ale teraz przynajmniej wiem gdzie co i jak zaczac jak zanjde chwilke to napewno jeszcze bede czytac na ten temat

A mamusiom ktore przechodza zabkowanie ze swoimi maluszkami zycze wytrwalosci i szybkich bezbolesnych zabkow

Milego dnia ;-)
 
Medio - super ze Karolek juz nie goraczkuje :tak: te nasze dzieciaczki sie na mecza przez te zabki :-:)wściekła/y: Olivce teraz dokuczaja gorne dziaselka i juz jak jej smarowalam zelem to nie raz mnie ugryzla w palucha i maz sie smije ze dobrze ze nie karmie piersia bo jak by mnie ugryzla to by mi sie od razu wlosy pokrecily:szok::-D:-D A Ty jak sobie teraz radzisz z karmieniem jak Karolek ma zabka nie gryzie Cie???

Sachmecia - a jak Ty sie czujesz brzusio rosnie?? i do kiedy planujesz pracowac???

A pogoda piekna Buziaki
 
AAA tak wogole mamuski wszystkiego naj z okazji Dnia dziecka :D my dzis mamy 100 dniowke :D z dzidziulem chyba z tego wszystkiego wieczorkiem sobie wypije jakies bezalkoholowe piwko hah

Olinda - dziekuje ze pytasz czujemy sie calkiem calkiem, chociaz najbardziej to narzekam na kregoslup no i jak sie nachodze albo nastoje w robocie za dlugo to potem mnie lapia skurcze i brzuszek sie napina i musze brac nospy. A co do brzuszka to jak 26 tydzien to jest tylko ciutke wiekszy od tego jak wygladal jak sobie porzadnie pojadlam hih chociaz moj m sie juz cieszy ze zaczyna byc widac ze ciazowy a nie faldki haha

Pracowac chcialam tylko do lipca liczylam na to 500 funciakow dodatkwych funduszy ale jednak chyba nam nic nie przyznaja bo wiecej mamy rocznego dochudu niz te 16000 tysiecy wiec bede zmuszona zostac w pracy miesiac dluzej zeby miec ciaglosc w funduszach a tak bardzo juz mi sie nie chce, kazdego dnia jak sie budze to tylko mi sie marzy zeby juz nie isc do pracy. Ale nie jest tak zle wykombinowalam ze i tak mam urlop do wykorzystania to od 1 lipca pojde na urlopik ile tam mi przysluguje potem do 27 lipca bezplatny i przyjde na 3 czy 4 dni do pracy i potem juz na macierzynski. Juz napisalam list do pracodawcy zobaczymy czy zatwierdzi ale mysle ze napewno sie zgodza przeciez nie odmawia sie kobitkom w ciazy hehe :-)
wiec byle do 1 lipca i jedziemy do Polski teraz tak mysle co by bylo gdybym urodzila w polsce czy by mi sie cos nalezlo i wtedy czy nie stracilabym mozliwosci popierania zasilku macirzenskiwego tutaj skoro cos w polsce pobralam hehe ciagle tej kasiorki brak i czlowiek juz nie wie gdzie szukac zeby bylo dobrze ..

No nic mykam dalej do pracy bo dzis mam sporo pracy wpadne jutro milego dzionka :-)
 
Czesc dziewczyny :-D widze ze mamy sezon zabkowy, bo co rusz czytam o zabkowaniu waszych maluszkow i az mi ich szkoda ze tak sie mecza, biedactwa. Pogoda faktycznie super az mi sie na basen chce :-) jedyny minus tej pogody to ze musze zakupy zrobic bo ciuszkow nie mam na takie cieplo he he. Ostatni tydzien u mnie byl meczacy, trasznie bolaly mnie zebra po stronie serca, moja siostra tez to miala. Nie wiecie z czego to jest? Na szczescie dzis sie wyspalam- pierwsza noc bez boli tych zeber :-D wiec i humor mi bardziej dopisuje. A wy tez przechodzilyscie takie bole zeber?
 
Witam
Sachmecia Mam pytanko, to będzie twoja pierwsza dzidzia tak?? To zadzwoń do Rewenue żeby ci przysłali papiery o Child Tax Credit i po urodzeniu dziecka szubko zarejestruj je i wyślij wniosek o CTC i wyśliś też ten o SSMG(500 Ł) i zaznacz,że czekasz na decyzję . A wysłałaś papiery o Pregnency grant??
 
Medio- mam nowe lekarstwo na zabkowanie polecil to znajomy meza jest to lek homoopatyczny nazywa sie NELSONS TEETHA to sa saszetki z proszkiem ktore wsypuje sie do buzi dziecka smak ma chyba dobry bo Olivka cmokala i cmokala dzisiaj wlasnie jej kupilam no i spokojnie mi wypila butle bez nerwow i gryzienia smaczka :tak:

Junia21 - super ze niedlugo bedziesz miala chatke dla siebie a nerwy w ciazy to rzeczywiscie zmora i to nie tylko dla naszych partnerow:tak::-D

Matisek ja z zebrami mialam to samo tylko ze z pierwsza corcia i wydaje mi sie ze to zalezy od ulozenia dziecka raz tak mi wlazja pod zebro ze nie moglam oddychac musialam ja przepchnac :szok::-D i wtedy mi ulzyla takze nie martw sie

Sachmecia - brzusio urosnie nie wiadomo kiedy zobaczysz no i wspolczuje bolu kregoslupa i skurczy okropienstwo:wściekła/y::wściekła/y: no i jestem pelna podziwu ze pracujesz ja w obu ciazach nie pracowalam ale tez mialam zagrozona ta pierwsza a z druga to nie pracowalam bo opiekowalam sie pierwsza corcia troche zamotalam ale chyba wiesz o co mi chodzi zreszta ja chyba jakas inna jestem bo nie lubialam chodzic w ciazy :no:ciezko je przechodzilam i tez dlatego nie chce miec 3 dziecka zreszta po 2 cesarkach tak nie bardzo:no:
Duzo zdrowka zycze i mniej tzw dolegliwosci ciazowych :tak::-D
 
reklama
Oj dziewczyny współczuje wam tych gorączek u dzieci,mo odpukac na razie nie ma jeszcze ząbków i na razie nie narzekam na ząbkowanie u niego.

Wiecie co dzis posżłam do pracy pierwszy dzień.STRASZNE TO BYŁO!!!:wściekła/y::wściekła/y: Pracuje tylko do 15.00 więc jest spoko,ale to rozstanie na tyle godzin to koszmar dla mnie,na dodatek raz zadzwoniłam i padł mi telefon(ale to dlatego,że u mnie w pracy nie ma zasięgu i cały czas wyszukiwał sieci i padł w końcu mój telefonik) Jak wróciłam teściowa tylko spytała czy tak bardzo jej ufam,że nie dzwoniłam hihi:-D a ja poprostu siłą rzeczy nie mogłam. A wczoraj to jej powiedziała że będe całe 7 godzin na telefoni bo mam unlimited call do o2,a jej tez dałam karte o2,więc mogła byc pod stała kontrola.Na szczęscie to tylko do 9 lipca czyli jeszcze 27 dni roboczych:tak:,myslę,że przezyję.
Mały podobno zachowywał sie grzecznie miał tylko problem z zaśnięciem ale w końcu usnał
 
Do góry