reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam SACHMECIE my się chyba jeszcze nie zdążyłysmy poznać, ale z okna mam widok na Szkocję więc nie daleko mamy<żarcik>
TAJCHI,MYLEENE,PAULA7,BERNARDETA,MEDIO-bardzo Wam dziękuję za pomoc, szczerze jestem mile zaskoczona ponieważ z Waszych wypowiedzi wynika że dobrze są tu traktowane kobiety na porodówce:) ostatnio jestem troche przejeta tak bardzo chce już kolejne dziecko ale jeszcze musze poczekać parę dni żeby się dowiedzieć czy jestem w ciąży i dlatego też siedzę u Was na forum bo mogę się dowiedzieć wiecej o prowadzeniu ciąży i porodzie tutaj w ANGLII, pozdrawiam mamusie:)
 
reklama
ja rowniez dziekuje za odpowiedzi dziewczyny tak bardzo sie boje... jeszcze ponad 3m-ce... mam zamiar rodzic z mezem,jak myslicie to dobry pomysl? bo niektorzy mi odradzaja.. pozdrowki serdeczne!!!
 
Czesc wszystkim :-)

A ja dzisiaj mialam jakiegos dola :-( bylam taka zmeczona ze nie mialam nawet sily Malej nosic na szczescie mam Ole ktora jakby cos czula pomagala mi dwa razy wiecej niz zwykle:tak:

Junia21 - jesli chodzi o porod rodzinny to jesli tylko Twoj maz i Ty tego chcecie to ja bym polecala choc osobiscie nie rodzilam naturalnie tylko mialam cesarke to przy jednej cesarce nie bylo meza zreszta to bylo w Polsce i tak pewnie by nie mogl byc przy mnie ale przy drugiej byl i bylo super nie ma nawet porownania i mysle ze dziewczyny ktore rodzily z mezami napewno tez beda Ci polecac taki porod :tak:

Buziaki milego wieczorku i spokojnej nocki ( w calosci przespanej) tego tez sobie zycze:-):-D:-D:-D
 
Junia21 ja sobie nie wyobrażam rodzić bez męża przy sobie!!!:tak:;-):tak:


A wczoraj wieczorem zauważyłam u Karolka białą kreseczkę:-):-):-), na dole w buśce, przebił sie nam pierwszy ząbek :tak:niepostrzeżenie,cieszę się bardzo:-D:happy::-D!!!
 
Medio - super Gratulacje dla Karolka no i jak niepostrzezenie i bez bolu brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U Olivki wyszedl 8 maja i do tej pory wyszlo jej 3\4 zabka i jak sie smieje to juz go widac :tak::-D:-D czyli 2 i pol tygodnia jej to zajelo ale moze u Karolka wyjdzie szybciej :-):-)
 
dzien doberek

Roksantusia - no nie mialysmy przyjemnosci sie poznac ale napewno szybko nadrobimy :-)

junia - a Ty tez wrzesnioweczka witam w klubie, ale nie widzialam Cie na watku wrzesniowym jeszcze, w sumie ja jakos tez malo tam zagladam bo czasu malo a kompik tylko w pracy poki co ale jak jeszcze nie bylas na wrzesniu to zapraszam dziewczyny sa przemile ;-)

Medio - gratki hihi ze bezbolesnie i szybciutko super a jak juz bedzie wiecej widac to Twoj szkrabik bedzie taki cudny z jednym zabeczkiem

Olinda - lepszego humorku na dzis oby tez zly poszedl w las i buzialki dla Twojej dzielnej Oli pomocnik pierwsza klasa

Milego dnia ja narazie mykam papa
 
reklama
Sachmecia- dzieki ale jakos nie moge sie pozbierac w dodatku wyszla mi wielka opryszczka i wygladam jak tredowata :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ach same radosci pogoda tez jakas nijaka ale moze jutro bedzie lepiej bo maz przyjedzie i zawsze w czyms pomoze :tak: Buziaki
 
Do góry