reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Myleene- przykro mi ale nie mam pojecia jak jest po ang skaza bialkowa no i nie wiem co Ci poradzic moze sprobuj wykapac go w krochmalu wiem ze kiedys tak robili a czym karmisz piersia czy butelka?????
 
reklama
Myleene moja Mala miala wysypke po aptamilu ale tylko na policzkach i jak jej zmienilam mleczko to jej zeszlo moze sprobuj zmienic mleko ja teraz karmie ja SMA. Nie wiem co jeszcze Ci poradzic:-( Buziaki
 
Hey dziewczyny!Moja corcia po zjedzeniu mleka,jest zawsze niespokojna,wierci sie,kreci i bardzo placze:(zawsze biore ja do odbicia,za kazdym razem bardzo ulewa,czasem nawet ze 2 godz po zjedzeniu jej sie uleje:(Widze,ze bidulka sie meczy i niewiem jak jej pomoc:(HV doradzil mi,zebym zastosowala zageszczacz C&G,dodam.ze daje jej mleczko Aptamil1,wczesniej dawalam jej Cow&Gate ale robila wodniste kupki i tez czesto plakala:(?Myslicie,ze taki zageszczacz moze jej pomoc??Mała ma tez od jakis 3 tygodni katar,lekarz przepisal jej kropelki,ale to nic niepomoglo:(czy ten katar moze miec zwiazek z jakas alergia na mleko???Prosze odpiszcie cos!!Pozdrawiam!!
 
junia21 Witaj!!Moja siostra jak chciala tu przyleciec,majac 13 lat to moja mama przy zakupie biletu musiala podac dane osoby tzn imie i nazwisko osoby ktora sie nia zaopiekuje na lotnisku,akurat wtedy leciala znajoma,wiec niemialam z tym problemu:)Pozdrawiam!!
 
Witaski!
Wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę nad ocean, troche daleko mamy ale wycieczka się udała.
Dziś już u nas brzydka pogoda, pada, brrr

happy-mothers-day.gif
 
Ostatnia edycja:
justa co do katarku to Ci nie pomoge, ale odnosnie ulewania znalazlam takie cos:

Ulewania u noworodka
Z jakiego powodu noworodek ulewa.W pierwszych sześciu miesiącach życia dziecku często z buzi wypływa trochę mleka, czasami lekko strawionego, o konsystencji serka. Niewielkie ulewania są normalne: ich przyczyną jest to, że niemowlę ma niedojrzałe mięśnie przewodu pokarmowego. Mięsień znajdujący się w górnej części żołądka nie zatrzymuje pokarmu tak jak u dorosłego, dlatego jedzenie cofa się do buzi.
Co robić, gdy noworodek ulewa. Nie martw się: ulewanie samo zaniknie około szóstego miesiąca, kiedy twoje dziecko zacznie jeść bardziej zagęszczone pokarmy i siadać. Staraj się karmić malca częściej, nawet co 1,5–2 godziny, za to mniejszymi porcjami. Nie odkładaj dziecka od razu do łóżeczka, tylko przez 15–20 minut przytrzymaj je na rękach w pozycji pionowej lub półpionowej.
Kiedy iść z noworodkiem do lekarza.Jeśli ulewania są częste i obfite, zdarzają się nawet 2–3 godziny po jedzeniu. Powodem czasem jest tzw. refluks żołądkowo-przełykowy. Pediatra może zalecić podawanie niemowlęciu specjalnej mieszanki zagęszczającej pokarm (gdy karmisz piersią). Jeżeli zaś dziecko dostaje mleko modyfikowane, lekarz może doradzić jego zamianę na tzw. antyrefluksowe (AR), np. Bebiko AR, Bebilon AR.
 
medio...my takze korzystajac z cudownej pogody zrobilismy sobie wycieczke do Birdlandu...

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK
 
reklama
medio myleene my tez wyruszylismy do Poole,ale pogoda dopisała w ten długi weekend,my tak sie opalilismy,że mój mąż chodzic nie może w ubraniu wszytsko go piecze,taki stary i taki głupi:-D:-D
myleene co do tych krosteczek to moze to byc skaza,i masz racje tylko w Polsce dadza ci cos na to.tylko ostrożnie z mlekiem bebilon pepti bo podobno do tego mleka bardzo szybko dziecko sie przyzwyczaja i potem dłuuuugo trzeba dzieciaczka tym karmić.
Mój mały gdzies z miesiac miał,szorstkie i czerwonawe czoło,tutaj oczywiście kazali przemywac wodą,jak pojechałam do PL,okazało sie że to zapalenie skóy dostał robiona maść i po 3 dniach miał czółko jgładziutkie ak dupcię i do tej pory tak jest,tez doktorowa mii przepisała mleko bebilon pepti,ale najpierw kazała zastosowac maść przez 7 dni,jeśłi by to nie pomogło dopiero mleko

ZA KARTE EHIC NIC NIE PŁACIŁAM!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry