reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Karolina mi wywoływali poród po 54 godzinach od odejścia wód. Dawaj znac co u Ciebie.
Sachmecia to czekam na wieści z usg:) Cekawe czy to synek czy córcia, masz jakieś przeczucia?
 
reklama
Karolinka - trzymaj sie tam moze sobie masuj brzuszek, moja mamcie jak masowali to za 3 godzinki bylam na swiecie a wczesniej tez prawei 2 doby czekala az cos sie zacznie dziac trzymam za was kciuki oby szybciutko i sprawnie wszytsko poszlo

Medio - przeczucia mam na dziewczynke chciaz nie wiem czy o plci sie dowiemy, bo tu u nas w szpitalu nie mowia :( przez tych muzlumanow gdzies chyba wspominalam we wczesniejszych postach no ale moze cos uda mi sie podejzec :-D znajoma jak zapytala czy chlopiec czy dziewczynka to niepowiedzieli a jak babeczka przejezdzala sprzeciorem po klejnocikach to zastawiala reka yhh, ale znajoma jakos czula ze bedzie chlopczyk u juz go tuli 3 miesiac :D

Wiec czy sie dowiem czy nie w sumie wszytsko mi jedno zeby tylko dzidzia byla zdrowa po tych moich przejsciach ze szpitalami i nerwach tylko to sie dla mnie liczy a czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka to pierwszy wyczekiwany od dluga dzidzius i bede i tak przeszczesliwa i dumna mamuska

Lola T - nie chce Cie mordko straszyc ale jak ja wyladowalam z bolami u GP to po 4 dniach bylam juz na stole operacyjnym wiec kochana najlepiej z dala od lekarzy tylko odpoczywaj i bierz nospe jak bardzo boli a napewno wszytsko bedzie dobrze

No nic zmykam na dzis, jutro moze tez uda mi sie wskoczyc do was na pare chwil a poki co milego popoludnia kciuki zacisniete za karolcie i do milego
 
Dzieki Sachmecia za pocieszenie.Zrobie jutro badanie krwi na ktore mnie skierowali i jesli jestem "ciezarowa" to dam juz temu spokoj.Bardzo mnie tylko niepokoilo to,ze zaden z lekarzy nie wie co powiedziec.Trzymajcie sie niunie
 
Nie martw sie Lola, jesli wyslali Cie na badanie krwi to napewno sprawdza bete, ale pozniej beda ja chcieli sprawdzic ponownie ale jak wyszly Ci na tescie 2 kreseczki to napewno juz zaliczasz sie do ciezaroweczek :-), ale jesli masz silniejszy bol niz podczas okresu, to kochana lez i nic nie dzwigaj w Polsce napewno by Ci przepisali luteine albo dupastron ale tutaj nie masz co liczyc na pomoc lekarzy mnie nawet nie potrafili zrobic zwyklego badania ginekologicznego :-( chociaz co miasto to inne obyczaje moze trafi Ci sie ktos ludzki :tak: trzymam za Ciebie kciuki zeby jednak bol sobie poszedl w las
 
Junia21 i Sachmecia - dajcie koniecznie znać po usg.
Karolinka- szkoda, że musisz czekać, no ale przynajmniej się już zaczęło:happy:. Trzymaj się cieplutko i strzel sobie mocną, parzoną kawusię, a może pomoże;-).
 
mamusia a napisz mi jak sobie radzilas z dwojka takich maluchow? ja troszke sie obawiam ze bedzie mi ciezko bo maz pracuje po 12h czasem 7dni w tyg... no ale kacperek bedzie mial skonczone 2latka jak druga niunia sie urodzi... chyba nie bedzie tak zle,co? co prawda planowalismy drugie zeby sie razem chowaly ale teraz czasem mam watpliwosci... pozdrawiam cieplutko!!!
 
mamusia a napisz mi jak sobie radzilas z dwojka takich maluchow? ja troszke sie obawiam ze bedzie mi ciezko bo maz pracuje po 12h czasem 7dni w tyg... no ale kacperek bedzie mial skonczone 2latka jak druga niunia sie urodzi... chyba nie bedzie tak zle,co? co prawda planowalismy drugie zeby sie razem chowaly ale teraz czasem mam watpliwosci... pozdrawiam cieplutko!!!

junia- pierwsze dwa, trzy tygodnie faktycznie były ciężkie:szok:, bo ja dochodziłam do siebie, Aluś musiał przyzwyczaić się do nowej istotki w domu, no i trzeba było zaplanować dokładnie cały dzień bo Aluś też jeszcze był malutki. Twój synuś jest już starszy więc powinno być troszkę lżej, czego życzę Ci z całego serca:tak:. Ale za to teraz nie mogę się na Nich napatrzeć, są tacy zabawni i choć jestem na pełnych obrotach to drugi raz postąpiłabym dokładnie tak samo:tak:. Grunt to dobra organizacja:-), więc nie przejmuj się, Ja też miałam obawy, to normalne;-).
 
Dziewczyny pomóżcie co jest potrzebne do zarejestrowania dziecka w Polsce dziś dzwonilismy do teściowej i powiedzieli jej że akt urodzenia ale jakiś seledynowy (niby ma mi go wydac urzad gminy a Anglii) z adresem zamieszkana w Anglii, ja mam akt urodzenia, ale nie ma na nim danych rodziców, a juz wogóle miejsca zamieszania. Pomózcie.
 
reklama
Medio -potrzebujesz ten rozszerzony ten ktory zanosilas do wyrobienia paszportu i nie wiem jak tobie ale mi konsulat nie oddal i musimy wyrobic go jeszcze raz tam gdzie rejestrowalas Karolka

Wszystkim dziekuje za mile komentarze w imieniu swoim i Olivki :tak::-)

Karolinka trzymam kciuki zebys jak najszybciej tulila swoje malenstwo!!!!!

Mamunia2- jestem pelna podziwu ze tak sobie swietnie poradzilas z dwoma szkrabkami zawsze podziwialam mamusie ktore decydowaly sie na dzieciaczki rok po roku ja bym chyba nie dala rady:no:

Milego wieczorku
 
Do góry