reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Tajchi - po angilesku to 'camphor oil',ale ja pytalam w Boots kiedys to nie mieli i dostalam w sklepie z lekami homeopatycznymi na Ealing Brodway,generalnie w zielarskich mozesz probowac.Ale najpewniej dostaniesz w nowej polskiej aptece na Hanger Lane,zaraz na przeciwko stacji metra.Troche daleko i nie porecznie z dojazdem,ale chyba lepiej jechac niz miec podumierajacego chlopa w domu:-D;-)
 
reklama
u mnie w domu cos panuje ja dzis wylądowałam u dentysty z zapaleniem dziąsła na "8" koszmar dziąsło mi tak napuchło,że nie mogłam zgryżć zębów, poczyscił dał antybiotyk i na 99.9% mam do usunięcia chirurgicznie, a koszta usunięcia chirurgicznego zaczynaja sie od 250funtów a dzis 100-ka poszła za przeczyszczenie, dodam że byłam w 3 klinikach NHS i mnie nie przyjeli bo nie mieli miejsca a na direct line nie dzwoniłam bo juz mnie wkurzyli tym odsyłaniem mnie i poszłam prywatnie, poza tym Polakom jakoś lepiej wierzę.
Dostałam antybiotyk przy którym moge karmić chciał dac mi drugi inny metronidazol ale on jest nie wskazany przy karmieniu i płyn do płukania jamy ustnej

Katarzyna s
bardzo dziekuje na pewno pojadę szkoda,że wczesniej nie przeczytałam bo dopiero tam byłam u dentysty,ale pojedziemy tam z mężem, fakt,że już był u laryngologa i dostał antybiotyk, do ucha i dwa doustne, ale i tak olejek kamforowy sie przyda.
Paula7 tu na wszystko daja paracetamol
Olinda dziekuje mąż sie ucieszył,za zyczenia zdrówka
Medio miałas racje bez antybiotyku ani rusz
 
Tajchi zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka!
Olinda jeszcze raz wielkie dzięki. Mam nadzieję,że się czujesz sie juz dobrze i że rana nie boli.

Lekarka powiedziała mi wczoraj,że napewno do srody nie urodzę, więc spoko.
 
Dziekuje kochane))))

No ja dalej walcze z chorobskiem
właśnie sprobowalm syrop ktory mi lekarka przepisala nazywa sie SIMPLE LINCTUS bałam sie wczesniej bo jak tyle paracetamolu przepisala to ten syrop moze tez jakis niewypal(((

No dzisiaj dostalam przesyleczke od mamusi...co prawde mieszka nie daleko moze jakies 20 minutek autkiem .....

Wiec ugotowalam mi kapusie kiszona bo moj maz zawsze beczy ze przydko w domku pachnie jak gotuje kapuche...(ciekawe co zrobi jak dzidiza narobi w pieluszke )hehhehe
Nio i troszke surowej kapuchy kiszonej na suroweczke,polski pączuś,i chlebus z polskiego sklepku mniam mnim....
ugotowalam bigosik 1 raz w moim zyciu wow:tak:
zdolniacha jestem hehehe
no ale bigosik musi sie przegrysc...
wiec pod nieobecnosc meza pociagnelam lody z zmrazalki moze tym sie wylecze hehe

buziaczki moje kochane ...

A wlasnie co do denysty????
Bedac w ciazy dostajemy karte na darmowe leki a dentysta??
Musimy płacić????
:confused:
 
Medio dzięki przyda sie to zdrówko
fasoleczka juz wróciłysmy:-D
paula7 masz racje z ta darmowa opieka ale jak widzisz w moim przypadku mnie nie przyjeły trzy kliniki NHS, fakt,że to moja wina bo nie jestem zarejestrowana w żadnej klinice dentystycznej, gdybym była to musieliby mnie przyjąć, a tak to to oni nie potrzebuja nowych i to od razy z bólem. Nie rejestrowałam sie bo zawsze leczyłam zęby w Polsce i pierwszy raz w życiu bolal mnie ząb,(i na moje nieszczęście tutaj) zawsze lecze zęby zapobiegawczo, a tu masz chyba po ciąży tak mi się stało, bo ostatni raz byłam w Pl u dentysty w sierpniu i wszystko było ok.,a tu masz bólu się nacierpiałam i jeszcze gorsze wyrwanie przede mną
 
Cześć dziewczyny! Postanowiłam do was napisać bo mam pewien problem(chyba). Otóż jestem 26 letnią mamą 2 uroczych chłopców, z których jeden ma rok i 9 miesięcy, a drugi 8 mies. I tu zaczyna się mój problem, bo chociaż mój mąż bardzo chce mieć jeszcze jedno dziecko w przyszłości, to ja myślę o kolejnej dzidzi wręcz obsesyjnie. Chociarz wiem, że na razie to nie możliwe, bo z 2 maluchów i tak nie mam zbyt wiele czasu na coś poza nimi, muszę też dać odpocząć organizmowi, no i wrócić choć na trochę do pracy. Mimo to myśl o kolejnym maleństwie nie odpuszcza a całą sprawę potęguje pewnie fakt, że wiele kobiet z mojego otoczenia jest w ciąży. Poradzcie!
 
tajchi- zgadzam sie z toba... ja tez zawsze lecze zeby w Polsce jak tylko jestem na urlopie zaraz sie zapisuje do dentysty wiadomo ze prywatnie bo na inne leczenie nie ma czasu... jednak jestem bardziej przekonana do naszych stomatologow... ja ostatni raz bylam w lutym i wszystko bylo ok... boje sie ics tu bo nie wiem co mnie czeka ale po nowym roku ide wybiore klinike... a zabki tez mnie strasznie bolaly na samym poczatku ciazy ale teraz jest juz ok...
mamunia2- fajnie ze chcecie miec duza rodzinke... ale jesli chcesz tego ty a nie tylko maz to owszem czemu nie... jednak moim skromnym zdaniem powinnas jeszcze troszke odczekac az wszystko sie ustabilizuje w organizmie... a praca nie zajac nie ucieknie jednak wiem ze mamusie siedzace w domu strasznie szaleja bo jestem jedna z nich i siedze na zwolnieniu juz od poczatku ciazy i strasznie ale to strasznie mi sie nudzi... jednak rzycze powodzenia...
 
reklama
Paula! Oczywiście, że chcę tego tak samo jak mój mąż tylko trochę szybciej:) Mam jeszcze jedno pytanie z innej beczki. A mianowicie jak wkleić suwaczki? umiem ja zrobić ale wkleić to już nie bardzo.
 
Do góry