reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

WITAM SIĘ

MEDIO- DUŻO ZDRÓWKA DLA KRZYSIA MAM NADZIEJE ŻE JUŻ DZISIAJ LEPIEJ SIE CZUJE. PRZYKRO MI ŻE TAK CIĘ URZĄDZILI Z TĄ DZISIEJSZA WIZYTA MNIE TEŻ ZAWSZE PRZYJMOWAŁ INNY LEKARZ I NIE ZAWSZE FAJNY:no::wściekła/y::wściekła/y: TRZYMAM KCIUKI ŻEBY WSZYSTKO POSZŁO SPRAWNIE I SZYBKO ŻYCZĘ CI TEGO JAK NIKOMU INNEMU :happy: TRZYMAJ SIĘ CIEPLUTKO I NIE MARTW SIĘ !!!!!!
PAULA SUPER ŻE CÓRECZKA JEST ZDROWA I ŻE WSZYSTKO JEST DOBRZE. DBAJ O SIEBIE :happy: BUZIAKI

A U NAS WSZYSTKO OK WCZORAJ MIELIŚMY USG BIODEREK OLIWKI I NA SZCZĘŚCIE WSZYSTKO JEST DOBRZE A TAK POZA TYM TO RÓŻNIE Z NIA BYWA DZISIAJ TROCHĘ SZALEJE I MAŁO ŚPI ALE NA SZCZĘŚCIE JEST MAMA I DLATEGO NIE JEST ŹLE.

BUZIAKI DLA WSZYSTKICH
 
reklama
Witam kochane...

a ja niestety chora(((
Po powrocie z Hiszpani chrobsko mnie złapało(((
a co najgorsze lekarka zapisala mi syrop i paracetamol....
ale chyba w konskiej dawce bo paracetamol 500mg...
i brac 2 tabletki 4 razy dziennie!!!:szok:
Chyba ja pogieło..
Paracetamolu nie zamierzam brac .
Mamus jutro mi przywiezie jakis syropek dla dzieci:happy2:

MEDIO-->Nie nerwuj sie ryba

Alex -->powodzonka u dentysty sadysty lol
A własnie jak jest sie w ciazy to za dentyste sie płaci czy z afriko?

paula7-->ciesze se bardzo bardzo ze wszystko dobrze słoneczko:-D
Kurka wodna moje 1 usg dopiero 9stycz((((
buziole wielkie
 
Paula wielkie gratulacje, super, widzisz mąż wiedział co robi hihihi
Olinduś dzięki za wsparcie, dużo to dla mnie znaczy az miło na serduszku.
Fasoleczka zdrówka życzę:)))
 
olinda- dziekuje slicznie...
fasoleczka- dbaj o siebie mala... pod kocyk... dziekuje...
medio- no chyba wiedzial... bo az zaczal sie smiac jak powiedziala ze to dziewczynka... buzka i sie nie denerwowac prosze...
 
Dzieńdoberek!
Alex to za 3 dni juz lecicie co?

Ale u nas pochmurno. Krzyś powolutku dobrzeje więc spoko.
Co u Was?
 
witam dziewczynki

Powiedzcie mi jak wiecie co można tu kupic na ból ucha???Szukałam w Boot's ale znalazłam tylko kropelki na rozpuszczanie woskowiny w uszach i nic poza tym,moze wiecie jak nazywa się spirytus kamforowy tutaj.Bo mój mąż szaleje a wiecie jak to jest jak chłop chory:-D
 
Paula, cudne zdjęcia, ach wzruszyłam się:)
Tajchi no nie wiem, moze jedżcie do lekarza, a nóż antybiotyk będzie potrzebny.
 
CZEŚĆ KOBIETKI :-)
MEDIO- SŁOŃCE TY MOJE NIE MASZ ZA CO DZIĘKOWAĆ JAK POMYŚLE ILE SIĘ NAMĘCZYLAŚ BIDULKO JAK RODZIŁAŚ KRZYSIA TO AŻ MI CIARKI PRZECHODZĄ I BEDE SIE MODLILA ZEBY TYM RAZEM POSZŁO SZYBCIUDKO I WMIARE BEZ BOLEŚNIE:tak::-)
TAJCHI- PRZYKRO MI ALE NIE WIEM JAK JEST OLEJEK KOMFOROWY, ZDRÓWKA DLA MĘŻA !!!!!!
PAULA- NO NO CÓRCIA ROŚNIE ZDJĘCIA SUPER DBAJCIE O SIEBIE

BUZIAKI MIŁEJ SOBOTKI
 
reklama
tajchi- kurcze nie pomoge ci... moj synek mial ostatnio zapalenie ucha bylam z nim w przychodni ale nic nie dali tylko paracetamol... a o krople i olejek kamforowy poprosilam tescia i mi przeslal z polski priorytetem wiec po 2-3 dniach mialam... moze niech chociaz nagrzewa lampa i zatka watka, cos przeciwbolowego i jak masz to moze chociaz vick w kolo ucha tez rozgrzewajacy... chodzi o to aby rozgrzac to miejsce to tak nie bedzie bolec...powodzenia... a juz dostalam na szczescie dokumenty wczoraj wiec spokojnie jade na urlop...
medio, olinda- dziekuje slicznie dziewczyny.... buziak dla was ogromny....
 
Do góry