reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej dziwczynki:)))))

Co do koszyczka bardzo mie sie podoba ale nad jednym sie zastanawiam....czy ten stojaczek jest stabilny??? Wyglada tak malo solodnie a moze ja ogladalam jakies bardziewie....

Dziewczyny mam pytanie pewnie zazywacie juz witaminy dla ciezarowek ja kupilam sobie PREGNACARE original 19 witamin i kwas foliowy i mam takie zaparcie(takie bobeczki przepraszam ze takie dokladny opis ale zastanawiam sie czy to moze zaszkodzic dzidziusiowi) ze wczoraj i dzis zazywalam Lactulose aby sobie pomoc. Masakra. Czy ktoras z was miala podobne problemy???? Poradzcie ?????
Zastanawiam sie moze kupic inne z mniejsza dwaka zelaza bo ono wlasnie powoduje zaparcia. Ciekawa jestaem waszych doswiadczen?

Mardzia ja mieszkam w malej miejscowosci i pamietam ze na poczatku bardzo czulam sie tu samotnie.... wiec wiem co czujesz i powiem jeszcze jedno ja nigdy nie miala problemow z zawieraniem nowych znajomosci a mimo to trudno jest znalezc kolezane od serca. Taka na dobre i na zle. Ale coz moze kiedys taka stanie na mojej drodzie...prawdziwa przyjaciolka. Madzia tego tez tobie zycze przyjaciolki na pogaduchy przy kawce. Mysle ze niedlugo z racji maluszkow ...wspolny temat sie znajdzie i spotkasz kogos fajowego:))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja TO BIORE-PREGNACARE+OMEGA3+KWAS FOLIOWY
no i doszedl mi teraz przez to jeszcze jeden problem
...zawsze po obiedzie biore ten zestaw witamin dla ciezarnych z kwasem foliowym i bylo ok
ale od 3 dni...jakies 40min po zazyciu przez ok godzinke tak mi niedobrze...normalnie na wymioty....
znajoma mowi, ze maja duzo zelaza...jak ja mam w organizmie za duzo zeleza to wlasnie bedzie mnie po nich mdlilo i ze oznaka -SORRY- jest tez jak kupka jest twarda i czarna....WIEC PEWNIE MAMY TEN SAM PROBLEM Z TYM SWINSTWEM?

i znowu pamietam ze w Polsce bralam feminatal i po nich mialam to samo i zmienilam na inne- Materna i bylo ok
29.gif

bierzecie witaminy czy tylko kwas foliowy

dostalam amoxiciline mala dawke...to chyba penicylina ..znaczy to samo w Polsce to amotax...tak mi sie wydaje
jeszcze nie wzielam...nie wiem ...bo jak pamietam w ostatniej ciazy w Pl tez mialam jakies bakterie w moczu ale nic nie dawali na to
i wczoraj lekarz jak czytal ten list ze szpitala o wynikach mowi ze to TYPOWE BAKTERIE U CIEZARNYCH i ze mam wziasc antybiotyk
37.gif

bralam na poczatku ciazy antybiotyk -znaczy nie wiedzialam o ciazy, wszyscy mielismy grype a ja dodatkowo dlugo sie zle czulam, mialam zadyszke jak chodzilam, strasznie slaba, niedobrze mi bylo, gardlo itd i dali mi antybiotyk a potem sie zaczely wymitoy itd...robili mi wyniki na watrbe bo mysleli ze antybiotyk moze mi zaszkodzil a okazala sie ciaza
03.gif
no ale pamietam doktorka wtedy powiedziala ze ten antybiotyk akurat jest tez dla ciezarnych ze spokojnie...
43.gif


wkurza mnie to ze tyle lekow stale biore w tej ciazy a w poprzedniej nic nie bralam tylko witaminy
 
Maureen chodzi Ci o taka kolyske ?
Swinging crib - Birch mothercare WITH MATRESS on eBay (end time 15-Apr-10 17:20:11 BST)
bo ja wlasnie chce albo koszyk albo wlasnie taka kolyske ...
Tylko wlasnie jak pisze kamilalopez koszyk mozna przemieszczac .
A ja w domku mieszkam wiec napewno bym sie przemieszczala z nim na dol :tak:
No i tez myslalam wlasnie ,ze jak koszyk to z takimi bujaczkami
cos takigo jak tu
MOSES BASKET W/STERALISER on eBay (end time 14-Apr-10 13:37:57 BST)
i tez mam pytanie czy to stabilne ???

co do witamin to ja biore od poczatku pregnacare orginal ,
Nie moglam brac tego z omega bo wymiotowalam :baffled:
w pl jak bylam kupilam sobie pregnat i normalnie tak po nich wymiotowalam ,szok .
jedynie te pregnacare odrazu tolerowalam .
 
Smoniq,Vanilka ja też się wczesniej zastanawialam czy te stojaki sa stabilne i kupilam taki ktory wydawal mi się najbardziej stabilny i jestem z niego bardzo zadowolona-nie balam się wogole że moja Olivka moze znalez się przez niego na podlodze ktoregos dnia,jest naprawdę stabilny -tutaj jest zdjecie tego ktory kupilam.
Rocking stand - Antique : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop

Co do witamin to ja tak samo bralam pregnacare original przez 2ga polowe ciazy a wczesniej bralam innny zestaw witamin ale w tej chwili wylecialo mi z glowy jak się nazywaly
 
ja tez chce taki bujany koszyczek na poczatek...moja znajoma miala i super sprawa...zwlaszcza na dole w pokoiku sobie postawie...na dzien zeby na gore nie biegac..d.ziecko musi gdzie na dole miec kacik ;-)
 
cześć,
ja mam godndolę od wózka, którą można przenosić i w końcu też z niej skorzystam bo mam właśnie piętrowy domek.
Co do witamin to ja biorę pregnancare plus omega3 w sumie to ta omega dla mnie bardzo ważna bo to na mózg maleństwa:tak: ale nie miałam takich problemów jak opisujecie.
kamilalopez zapomiałam napisać śliczna ta twoja princeska, słodziutka że szok:-)
smoniq wiem, że magnez rozluźnia zaparcia ja biorę 3 razy na dzień Aspargin tylko że mam go z Polski
Piszecie o samotności tutaj w sumie to chciałabym znaleźć tutaj przyjaciółkę od serca ale taką prawdziwą nie tylko na kawkę i pogaduchy taką której można powierzyć wszystko jest to wogóle możliwe? nie wiem....
pozdrawiam:-)
 
Hej dziewczyny

czytam duzo ale malo pisze-ciezko sie wkrecic

U nas dobrze ,wczoraj bylam u midwife i slyszalam bicie serduszka (moj synek tz ale mial oczy) ,ale wieci jak tu szybko mocz,cisnienie,brzuch i do domu....:(

w pon lecimy do PL a na wtorek mam wizyte u lekarzai usg 3D wiec wkoncu sie naciesze
i mam nadzieje ze uspokoje

pozdrawiam
 
Wpadłam na chwilkę się przywitać i was trochę poczytać i zmykam dalej bo w tym tygodniu doba jest dla mnie za krótka:-)

kamilalopez- Olivcia przesłodka:-)

Maureen- trzymam kciuki za konsultację, na szczęscie mam dwie ręce :-D.

Miłego wieczoru!
 
kamilalopez fajna ta Twoja niuńka ;)))

dzięki dziewczyny za rady o tych odparzeniach
ale sudocrem jest na to, żeby zapobiec jak ich jeszcze nie ma, a jak są to i tak te maście przeróżniaste nie pomagają za bardzo specjalnie na odparzenia
ja przemywam po prostu wacikami z wodą albo rumiankiem i wietrzę i już później na suchą skórę sypię mąką ziemniaczaną
i powiem Wam, że chyba schodzi! oby :)

sorki ,że tak wpadam i wypadam, ale przy małej nie daję nic rady zrobić ;/ po prostu :/ ciągle chce być przy mnie
czy ja ją tak przyzwyczaiłam i to moja wina????????????????


Wasze pociechy śpią w łóżeczkach ??? :( bo moja się przyzwyczaiła, że nie bardzo chce

pozdrawiam Was wszystkie i zostawiam zdjątka niuni
 

Załączniki

  • DSC00218.jpg
    DSC00218.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 199
  • DSC00217.jpg
    DSC00217.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 229
  • DSC00215.jpg
    DSC00215.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 175
reklama
Dzien dobry Kobietki

Kingusia Kornelcia jest sliczniutka , tak na poczatku jest ze niewiadomo gdzie rece wlozyc ale zobaczysz z miesiaca na miesiac bedzie lepiej :tak::-)

Kamilalopez Twoja Olivka tez jest boska same cudne kobietki na forum :-D:-D
przepraszam zapomnialam Ci odpisac moje panienki maja sie calkiem dobrze czasem daja w kosc ale jakos sobie radze niestety musze byc tym dobrym i zlym rodzicem bo tatusia mamy tylko w weekend i on przewaznie robi za dobrego :-D:-D

Madzia23 a mozesz napisac dokladniej w jakiej miejscowosci mieszkasz bo ja do Ipswich mam jakos godz autkiem :tak: zreszta co jakis czas przejezdzam przez Ipswich jak jade do tesciow moze kiedys udalo by sie nam spotkac

zycze duzo sloneczka
 
Do góry