reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

to ja zapytam jak to z tym lataniem w ciazy jest
czy to bezpieczne
bo ja teraz jak mialam krwawienie i wyladowalam w szpitalu i na szczescie wszystko ok z dzidzia zapytalam o podroz do Polski a lekarka mowi ze odradza bo to jednak zmiana cisnienia i duze zagrozenie..i teraz sie martwie nie dosc ze teraz na wielkanoc nie lece...synus sam z babcia poleci...to jeszcze chcialam w lipcu leciec a tu nici az do porodu???
 
reklama
to ja zapytam jak to z tym lataniem w ciazy jest
czy to bezpieczne
bo ja teraz jak mialam krwawienie i wyladowalam w szpitalu i na szczescie wszystko ok z dzidzia zapytalam o podroz do Polski a lekarka mowi ze odradza bo to jednak zmiana cisnienia i duze zagrozenie..i teraz sie martwie nie dosc ze teraz na wielkanoc nie lece...synus sam z babcia poleci...to jeszcze chcialam w lipcu leciec a tu nici az do porodu???

Ja wiem ze mozna latac jesli jest wszystko w porzadku z ciaza,jesli masz zagrona ciaze to na Twoim miejscu nie ryzykowala bym bo nigdy nic nie wiadomo.Jedyna opcja wydaje mi sie samochod bo zmiany cisnienia nie ma a zawsze mozna sie zatrzymac i odpoczac jesli trzeba
 
Dobry wieczór!
Ja zaglądam, przez to, że zrobiło się ladniej na dworze, to może nie tak często piszę ale zawsze staram się cos skrobnąć. Ale faktycznie cos przygasa nam forum:-(, piszcie dziewczyny co tam u Was.
olinda- jak Twoje panienki?
Myleene, Medio, Tajchi co u Was? Oj wykruszyła się "stara" ekipa:-(.
kamilalopez- a jak Twoja księżniczka?
 
Mamunia dziekuje,mala ma sie dobrze.Tez wychodzimy codziennie na spacerki o ile jest ladna pogoda :-)Dzis bylo cieplo,ale strasznie wialo wiec tylko godzinke bylysmy.Poza tym ostatnio spostrzegla ze ma wlosy i ciagle sie za nie lapie:-Dale na szczescie nie wyrywa:tak:Dalej spi super w nocy,strasznie duzo gaworzy juz i ciagle sie smieje;-)
A jak Twoi chlopcy?Ile dokladnie jest roznicy miedzy nimi?
Ogolnie to od poczatku planowalismy sie starac o 2 dziecko jak Olivia skonczy rok,a teraz moj D sobie wymyslil ze zaczniemy sie starac we wrzesniu:confused:Ale jeszcze nie jestem pewna co do tego-niby nie wielka roznica ale jednak.
Pozdrawiam
 
Czesc Kobietki po bardzo dlugiej nieobecnosci nie mam usprawiedliwienia ale jakos weny bylo brak i jakos tak wyszlo :zawstydzona/y:

Kingusia spoznione ale szczere gratulacje corcie masz cudna !!!!!!!!!:-)

Mamunia - dziekuje moje panienki maja sie dobrze choc tydzien temu przechodzilismy grype jelitowa Olivka przeszla ja najgorzej z nas cala noc zwracala co 10-15 min az okolo 3 nad ranem wzywalam pogotowie bo nic nie chciala pic i balam sie ze sie odwodni na szczescie wszystko bylo dobrze i nie musielismy jechac do szpitala a rano wymioty przeszlu ale zaczela sie biegunka dobrze ze to juz za nami
A poza tym to nic ciekawego u nas sie nie dzieje Olivka to maly diabelek i wszedzie jej pelno zupelne przeciwienstwo Oli

A co slychac u Ciebie i chlopakow ?????


Witam rowniez nowa mamusie

Milego wieczorku
 
Witajcie :-)
U nas leci dzień za dniem. Nie mam na nic czasu. U nas z karmieniem jakoś leci, raz lepiej raz gorzej. Ogólnie to Maya prawie cały czas na cycu siedzi. Czasem odciągam do butelki bo bidulka się męczy prawie 2 godziny i ciągnąć nie może. No ale ważne, że powoli do przodu. Była dziś ważona i przytyła prawidłowo przez tydzień więc mam większą motywację do karmienia piersią. No i mam pewność, że jednak się najada i daje to efekty. :tak:
Nocki u nas w miarę spokojnie. Mała się budzi średnio co 3 godziny, zje i dalej śpi więc i ja troszkę pośpię.
W sobotę przyjeżdżają moi rodzice do nas na trzy tygodnie to będzie wesoło.

Mam pytanka do Was:
Jeśli podawałyście dzieciom wit D to w jakich ilościach i jak często. Rodzice przywiozą mi tą witaminę i zastanawiam się ile podawać. No i czy ma znaczenie, że robi się coraz cieplej i mała częściej na słońcu będzie przebywać. A przecież słońce to naturalna wit D:confused:

I pytanie czy któraś z Was miała wszczepiony ten implant antykoncepcyjny. Jeśli tak to gdzie się udać po to, czy to jest darmowe? :confused:
 
Hej wszystkim :-D

u mnei tak samo jak u bajeczki
dzień za dniem leci... czasu brak ;-) przy kruszynce
i co 3 godzinki jakoś się budzi też... czasem woli popatrzeć na świat z 2 godzinki nawet nie spać i dłużej :szok: hehe...
jutro przychodzi Health Visitor... zobaczymy jak tam mała przybiera, bo ostatnio przybiera bardzo dobrze, podbródek jej się drugi robi :cool2::shocked2::-D

a spacerki to ciągle wychodzimy :-p
i karmienie piersią też ok , miejmy nadzieję, że dalej tak będzie :tak:

załączam pare zdjątek mej małej :-)
 

Załączniki

  • DSC_0243male..jpg
    DSC_0243male..jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC00157..jpg
    DSC00157..jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC_0235male..jpg
    DSC_0235male..jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC00153..jpg
    DSC00153..jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC00156..jpg
    DSC00156..jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC00155..jpg
    DSC00155..jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC_0249male..jpg
    DSC_0249male..jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 39
Olinda witaj po dlugiej nieobecnosci.Juz myslalam ze nie chce Ci sie juz wiecej znami pisac:-)
Dobrze ze juz po grypie,pewnie Olivka sie nameczyla biedna,Pozdrawiam
Bajeczka dobrze ze Maya przybiera prawidlowo na wadze.Co do butelek to mama mi powiedziala ze jesli sie poda dziecku butelke to moze juz nie chciec wiecej jesc z piersi bo wiadomo ze przy butelce nie musi sie wogole wysilic,no i w sumie pozniej slyszalam to samo jeszcze od innych osob dlatego jak narazie zero butelki u nas:-)
Wiadomo ze poczatki ciezkie i wiecznie czasu brak ale jak rodzice przyjada to bedziesz miec wiecej czasu dla siebie;-)
Ja witaminy D jeszcze nie daje ale niedlugo mam zamiar zaczac,pytalam sie wczesniej dziewczyn o dawke i pisaly mi ze 1 krople dziennie.
Co do implantu to jest darmowy.Po 6 tygodniach od porodu bedziesz miec sprawdzenie u lakarza i tam miedzy innymi bedzie z Toba omawial antykoncepcje-powiesz mu ze chcesz implant i on Ci powie co i jak.

Kingusia dobrze ze u was tez wszystko ok.Mala jest super,a 2gi podbrudek to slyszalam ze znika jak dziecko zaczyna samo glowe utrzymywac-zobaczymy w praktyce bo moja mala tez taki ma i bardzo smiesznie to wyglada:-)
 
reklama
Witam po powrocie z Polski. Lot w tamtą stronę miałam fatalny, ciśnienie łeb mi rozsadzało, ale po przybyciu od rodziców tato od razu poleciał do sklepu po sok z aronii i pomogło. Lekarz powiedział że zatrucie ciążowe występuje dopiero w 3 trymestrze, ale wystraszył mnie jakimiś rzucawkami i stanami przedrzycawkowymi, a potem zmierzył ciśnienie i okazało się że jest w normie. Zrobił usg i powiedział że ciąża rozwija się prawidłowo, a to wysokie ciśnienie to nie jest nadciśnienie tylko mam takie skoki, co na szczęście nie jest aż takie groźne, ale muszę to kontrolować i brać leki doraźnie kiedy jest za wysokie. No i muszą mi zbadać przyczyny tych skoków i z tym będą mieli na pewno problem, bo ja już miałam problemy z ciśnieniem w Polsce kilka lat temu i położyli mnie nawet do szpitala żeby znaleźć przyczynę i nie znaleźli. Po powrocie do Anglii, już czekało na mnie zawiadomienie o wizycie w szpitalu w poniedziałek, mam nadzieję że mnie nie położą...
Kingusia gratuluję wielkiej córy.
 
Do góry