reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

witam mamusie ;-)
jestem mama 7letniego /prawie/ Maxa...i jestem w ciazy...nieplanowanej, calkowicie ...wielki szok dla nas byl...na wyspie prawie 4 lata ale od gwiazdki 2009 w Londynie...mialam zaczac nowa prace kiedy zaczelam sie zle czuc...wymiotowac okazalo sie ze to ciaza...szok...zostac czy wracac do PL itd? klotnie z mezem...potem dostalam krwotoku...okazalo sie na pogotowiu ze jednak nie poronilam ze dzidzia ok...ze najprawdpodobniej albo mialam krwiak i stad krew ale najprawdopodobniej przypuszczaja ze byly dwa i jedno poronilam...poniewaz byla to swieza krew...wiec jestem jako "zagrozona" wedlug miesiaczki termin na 23pazdziernika ale wedlug usg na 14.10...w poniedzialek mam jeszcze kontrolne usg zeby sprawdzic czy wszystko ok...
walcze z mdlosciami i okropnym smakiem w buzi
bleee
teraz moj synus jedzie na planowane wakacje do dziadkow do Polski i bede strasznie tesknic...
 
reklama
Witajcie!

karis- ja tens machine dostałam w szpitalu ale raczej mi nie pomogło, w pewnym momencie nawet zapomniałam go wyłączyć i tak działał przez jakis czas bez przerwy:-), wreszcie powiedziałam żeby to zabrali bo mnie tylko denerwuje:tak:, ale może Tobie przyniesie ulgę, aha najgorsze było zrywanie plastrów po nim, trochę jak depilacja krzyża woskiem:szok::-D.
A Ty kiedy do Polski lecisz?

bajeczka- no tak tylko szkoda, że połowę z tych imprez to ja mam na głowie:-)

Madzia- gratuluję drugiego chłopca:-).
coffee- Witaj na forum:-).
 
Witajcie ,
to znów ja:-p mamunia prawdopodobnie będziemy jechać nie lecieć dzisiaj w nocy, trochę mam stresika:baffled: ale musimy przywieźć parę rzeczy dla malutkiej więc musimy dać radę:tak:
Zakupiłam sprzęcik do słuchania serduszka, i nawet nienajgorzej słychać o tyle to dobre, że jak mała się rusza delikanie i tego nie czuć to słychać na słuchawkach:-)
mamunia to musisz dużo zapylać w tym twoim imprezowym okresie, życzę mnóstwo energii;-)
kingusia pewnie odpoczywaj jak najwięcej i musisz się przyzwyczaić, że marudzenie to sposób komunikacji twojego maleństwa i tak będzie aż nie nauczy się mówić;-)ale pamiętaj że jak zdrowe to najważniejsze i to w sumie wielkie szczęście, bo jak jest zdrowie to wszystko jest proste.Ale się nawymądrzałam:-Doczywiście życzę żeby malutka jak najmniej marudziła:tak:
madzia23 gratuluję synusia:-D
coffe witaj i pisz jak najwięcej
chyba jeszcze jakąś pizze dzisiaj upiekę
pozdrawiam Was serdecznie
 
Hej Laseczki,

ja ostatnio mało piszę, bo miałam pewne.. hmm. zawirowania w rodzinie i w ogóle jakaś depresja znów.. ale powtarzam sobie - byle do przodu, chociaż czasem to niełatwe..

Moja Paula przeziębiona, nie poszła na zajęcia do polskiej szkoły..ale nie jest za bardzo nieszczęśliwa z tego powodu, bo przytargała na weekend ze szkoły.. chomika :-D Co weekend jakieś dziecko zabiera go do domu, żeby się nim zaopiekować i w końcu Paulina dostąpiła tego " zaszczytu " ;-) Tylko, że jak zobaczyła go Amelka to sobie ubzdurała, że to kotek i ciągle chce go nosić i płacze za nim i woła " mniau " :-D

Wczoraj miałam tyle energii, zakupy, sprzątanie, spacerek, ugotowałam osobno zupkę dla małej, nam zrobiłam tortillę i jeszcze ciasto upiekłam.. a dziś..jak przekłuty balonik jestem :zawstydzona/y:

Ale wieczorem idę na babską parapetówkę do koleżanki, to chyba ostatnia impreza przed porodem, a i potem długo nic się nie będzie zapowiadać, więc..;-)

kingusia,

przeczytałam Twój opis porodu.. o rany, musiałaś trochę przejść... Najważniejsze, że masz już to za sobą, a malutka jest zdrowa i śliczna :tak:

Madzia23,

gratuluję drugiego synusia, choć z tego co piszesz, to spore zaskoczenie dla Ciebie, ale jak - oswoiłaś się już z tą myślą, że będziesz miała 2 łobuziaczków ? ;-)
I szczęśliwej podróży do Pl.

bajeczka,

tak to jest z tymi naszymi skarbami, ale nie mozemy wymagać, żeby cały czas spały i były grzeczne jak aniołki :-D

kamilalopez,

trzymam z całych sił kciuki za twój dom z councilu, żeby to szybko się rozwiązało i żebyś nie musiała jednak mieszkać w hostelu, tylko żeby szybko Ci coś przyznali :tak: I pisz o postępach w sprawie na bieżąco..

karis,

dzięki za pamięć o mnie :tak: samopoczucie raz lepiej, raz gorzej, mam problemy ze spaniem w nocy i od jakiegoś czasu bola mnie biodra, ale takie uroki końcówki ciąży :baffled:
Ja nie używałam tens machine, więc się nie wypowiem w tej kwestii..

coffee,

witamy na wąteczku i pisz kiedy możesz.. Dobrze, że przybywa ciężaróweczek, bo ostatnio same porody były :-D

Mamunia2,

faktycznie sporo imprezek Ci się szykuje, ale na pewno dasz radę ;-)

Pandorko,

a co u Ciebie kochana ??


Życzę Wam Babeczki udanego weekendu :tak:
 
HEJ
Poki co walcze z mdlosciami i tym strasznym smakiem w buzi co bym nie zjadla mam 24h na dobe smak gorzko, kwasny w gardle i ustach i pelno slin i wykoncze sie z tym to mnie doprowadza do mdlosci

pogoda dzis wiosenna lae pochmurnie a moje dziecko uparlo sie i ogrodek podlewa ;-)

czekamy na gosci , przyjezdza dzis kuzynka z coreczka wiec bedzie co robic

a od nastepnej srody sama ;-(

no i najwazniejsze w poniedzialek mam wizyte u poloznej-usg...
 
No to jadę do POLSKI na urlop, trzymajcie kciuki za podróż:tak: witajcie polskie smakołyki:-D
życzę miłego weekendu
misialula witaj w naszym gronie
 
reklama
Dzien dobry kobietki

Coffee
witaj w naszym gronie i gratulacje:-)Ciaza Cie zaskoczyla,ale teraz napewno sie cieszysz.Dbaj o siebie i malenstwo:blink:

Mamunia tyle imprez w krotkim czasie;-)Pewnie objadacie sie mnostwem pysznego jedzenia:-)

Karis ja nawet nie wiem co to tens machine:eek:Daj znac jak dojedziecie,jak minela podroz

Maureen niezla ta Twoja Amelka-pewnie ubaw masz niezly:-)Jak dzis samopoczucie??

Misialula witaj na forum no i gratuluje synka ;-)

Moja Olivia ostatnio sie znow przestawila i budzi sie dopiero o 7 rano:szok::-)Przynajmniej ja sobie wiecej spie.A ostatnio mam straszna ochote na wino,ale przez karmienie moge zapomniec na kolejnych kilka miesiecy.Wogole ostatnio mam ochote na to czego niestety nie moge:-(
Czy ktoras z was po karmieniu odciagala pokarm jesli dziecko nie oproznilo piersi do konca?
 
Do góry