reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesc dziewczyny, no to mnie postraszylyscie. Ja od kilku dni mam katar a ostatnio kaszel. Na dodatek w nocy mam uczucie jak bym spala z glowa przy kaloryferze, tak sucho mam w gardle. Zarazilam sie chyba od siostrzenca meza. Ja nie wiem ale od kiedy w ciazy jestem, za kazdym razem kiedy on przy mnie kichnie ja sie potem tydzien kuruje, nigdy nie podejzewam zadnego wirusa bo on alergikiem jest wiec ciagle kicha, a potem okazuje sie ze cos zlapalam. Jak narazie nie mam nawet podwyzszonej temp, bo codziennie sprawdzam. Ale kurcze ten katar mnie wykonczy. No i teraz nie wiem czy to tylko zwykle przeziebienie, czy nie zlapalam tej swinskiej grypy. No ale w srode mam wizyte u poloznej, wiec jak mi nie przejdzie to z nia pogadam. Kruszynka jak zawsze tryska energia:-D wiec narazie nie chce panikowac, ani w paranoje wpadac.
 
reklama
Witajcie:-)
Ostatnio sie przeprowadzałam i chciałam się zapytać czy któraz z was rodzila w Chase Farm Hospital na Enfield.Ja mojego synka rodziłam w Nortch Hospital na Edmonton.I nie mam przyjemnych wspomnień.A o tym szpitalu to nic nie słyszałam...Wiecie coś może? Wiem ze to wszystko zależy od tego na kogo sie trafi-na jaka polożna itp...
Moj lekarz polecał ten szpital..Ale ja jednak bardziej ufam mama ktore tam rodzily i moga cosik powiedziec...
 
MYLEENE no mam nadzieję,że nie zamkną granic,nie strasz nas:szok:
makta no francuzi nie kochaja anglików ale wobec dzieci takie zachowanie to według mnie lekka przesada:no:
matisek miej oczy otwarte ty najlepiej bedziesz wiedziec jak cos będzie nie tak z kruszynka,masz racjęj eśli tylko katarek cię chwycił to nic powaznego i nie trzeba w panike wpadac,dzidzia zdrowa to najważniejsze niech tryska :tak:życiem
 
Witam wszystkie mamusie stare (bez obrazy ;-)) i nowe:-)
Nie mam czasu pisac ale jak tylko mam chwilke to was podczytuje:-) Widze ze wiekszosc rozjechala sie na wakacje, tak wam zazdroszcze wyjazdow do Polski:tak:Ja teraz nie predko sie wybiore, bo kurczaczek malutki jeszcze i nie mamy paszportu i tak:-(pewnie dopiero pod koniec roku na swieta ale za to chyba zostane z miesiac bo w pazdzierniku bedzie rok jak nie bylismy w domku:-:)tak:
Myleene, Tajchi jak wasze chlopaki sypiali pierwszy miesiac? Bo moj synek spi mi po godzince (czasem nawet drzemki po 30min) i potrafi nie spac z godzinke i sie rozgladac:szok: Wiem, ze dojada bo w ciagu ostatniego tygodnia przybral 500gram! A to chyba sporo? Lece obiad gotowac poki spi:-) buziaki
 
Czesc dziewczyny.
Ciekawa jestem co by dalo im zamkniecie granic jak oni miedzy soba rozprzestrzeniaja ta swinska grype. W tym tygodniu gadali ciagle w radiu ze zamierzaja zamknac szkoly do konca roku zeby dzieci nie zarazaly sie nawzajem.
 
melka mój synus ładnie śpi cały czas,od samego urodzenia do dzisiejszego dnia:tak:(odpukać) wstawał ze 3-4razy na cyca na początku ale szybko usypiał,a poźniej juz stopniowo coraz rzadziej się budził teraz wstaje raz w nocy na butlę:tak:(pomijając nocki na zęby):wściekła/y:
kamilalopez no masz rację co im by to dało,w zasadzie nic,boto juz jest wszędzie Anglianie jest krajem o najmniejszej zachorowalności tylko o największej,więc to inne kraje powinny nie wpuszczać Angoli do siebie z obawy o rozpowszechnianie grypy. Ale to znaczyłoby,że ja bym chyba nie pojechała do Polski bo mamy auto na ang.blachach i traktowali by nasjak intruzów:baffled:

dobranoc mamuski
 
witam panie
ja jestem w 11 tyg ciazy :-) i co prawda nie mam zielonego pojecia co i jak? wiec jesli mozecie prosze o jakies wiadomosci co i jak? co prawda zaposalam sie do GP, ale onie niewiele robia:baffled:. prosze o jakies informacje o badaniach kiedy i jakie?
pozdrawiam wszystkich goraco
 
Witam witam wszystkie mamuśki w ten piękny słoneczny szkocki poranek :-):-)
jak tak pięknie świeci słonko to od razu więcej energii w sobie czuję.
Aktywny weekend i tydzień mi się zapowiada bo właśnie wczoraj doleciała do nas moja mama więc będziemy zwiedzać, oglądać i jeździć po okolicach...tym bardziej, że to jej pierwszy raz w Szkocji.
I tak jakoś moja tęsknota za Polską od razu troszeczkę zmalała...cudne uczucie :)
Aaaa...i oczywiście miło widzieć kolejna mamusie na naszym forum :tak::tak::tak:
Miłego dnia dziewczynki a ja szykuje się na wielkie zwiedzanie okolic.
 
reklama
Do góry