reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dziewczyny, przedstawiam Wam Alusia:))
 

Załączniki

  • 280620091200.jpg
    280620091200.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 18
  • 140620091119.jpg
    140620091119.jpg
    56,5 KB · Wyświetleń: 19
reklama
No proszę!!!! Ale kawaler!!!!!!!!!!!!!!
Śliczny chłopak, cudnie się uśmiecha!!!!! Gratuluje cudownego synusia!!! Widać, że szczęśliwy i roześmiany chłopaczek!! Pozdrawiam :-)
 
Myleene jaki on cudny:-), śliczności :tak:, ach napatrzec się nie mogę, słodziak:):tak:

Olinda a jakimi liniami lecisz?:confused:
Ja ryanair.
Biersz dla Olivki fotelik?
 
Myleene- synus sliczny a jak glowke trzyma super :tak:

Medio ja tez lece ryanair ale nie biore fotelika w Polsce jeszcze zostal fotelik po Oli takze mam problem z glowy :tak:
 
Olinda, a to super:)
A masz jakieś konkretne plany na urlpo w Pl?
Ja ma ślub brata, no i wypad nad morze na tydz. planujemy.
 
Medio- nie nie mam zadnych konkretnych planow oprocz chrzcin Olivki, nad morze napewno nie pojedziemy takze beda wizyty rodzinki no i oczywiscie musze pozalatwiac sprawy urzedowe czego nie cierpie robic:no:
 
Czesc dziewczynki :-)
Widze ze same urlopy w Polsce sie szykuja :tak:.

U nas wszystko po staremu. Oliwierek rosnie. Wakacje nad morzem tez udane. Pogoda tylko taka sobie byla, wiec za duzo na plazy nie lezelismy, ale za to spacerowalo sie troche.....:-)

Myleene- no synus jak na drozdzach rosnie, na prawde:-) Cudo! :-)
 
Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie terminu porodu, jak to było u Was? Czy rodziłyście wg terminu liczonego względem ostatniego okresu czy raczej sprawdzał się któryś z USG? Bo ja teraz mam tak:
-termin z ostatniej miesiączki 17 lipca
-termin z najwcześniejszego USG (z 11 tygodnia) 19 lipca (podobno najbardziej prawdopodobny :confused: tak mi powiedział lekarz)
-termin z USG (z 20 tygodnia) 27 lipca !!!!!!!!! :no: (mam nadzieję, że to się nie sprawdzi! :no:)
-termin z ostatniego USG (z 31 tygodnia) 14 lipca (i ten mi się najbardziej podoba :tak:)
W poprzedniej ciąży urodziłam dzień po terminie liczonym z okresu :tak: więc w sumie pewnie będzie podobnie.
Bo wiecie - ja już tu wariuję i ciągle liczę dni, zwłaszcza, że Melka już mnie wyprzedziła :tak:

Aha, i jeszcze ważna sprawa! Co zrobić jak mi odejdą wody a nie będę miała skurczów??:confused: Poprzednio od momentu odejścia wód minęło 7 godzin do pierwszych skurczów, poza tym już od trzech tygodni leżałam na patologii ciąży więc byłam na miejscu i nie martwiłam się o opiekę, bo lekarz był tuż obok, a teraz nie mam pojęcia jak zareagować? Jechać do szpitala czy czekać na akcję :confused::confused::confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Kobitki:-)
Lucin@ myślę sobie tak, jak się zacznie akcja i nie odejdą Ci wody to możesz poczekać jeszcze jakiś czas aż skórcze będą regularne i częste, przygotujesz się wykąpiesz czy ogolisz jak tam chcesz. A jak najpierw odejdą Ci wody to raczej od razu trzeba będzie jechać bo słyszałam, że jest wtedy większe prawdopodobieństwo zakażenia lub infekcji. A poza tym ten poród na pewno będzie inny niż pierwszy i może pójść szybciej po odejściu wód.
Widzę, że się nie możesz doczekać ;-) nie martw się tylko bo na pewno będzie wszystko ok. Co do terminu to ja nie wiem bo Kuba się urodził w 42 tyg od ostatniej miesiączki. Pozdrawiam ;-)
 
Do góry