reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
promyk , karolinka - no dzieki kochcne mamusie... teraz jeszcze nowy kupic... oj oj...

medio - tobie tez kochana milej niedzieli zycze...


Ja troszke zmartwiona juz nie tym zastanym wozkiem.... no ale brzuszkiem... mam ciagle malutki i nic nie rosnie... oststnio na wizycie polozna powiedziala ze moj brzuszek jest o 5 tygodni za maly pod wzgledem wieku ciazy... no i w nastepna srode czyli 07.04.2009 mam USG... troszke sie boje... na szczesie dzidzia jest strasznie aktywna czy to dzien czy noc... ciagle skacze i kopie... wiec wiem ze z nia wszystko ok...
 
ZQO gratuluje malego szczescia!!!
Paula nie przejmuj sie, jestes drobniutka to jakim cudem masz miec brzusio wiekszy od siebie:-D Moja siostra tez jest szczuplutka i rodzi za miesiac a jej brzuch wyglada tak jak twoj na zdjeciach;-)

Co do wozka to ja juz zaczelam sie rozgladac (chyba bardziej z nudow ):-) Nie lubie zakupow przez internet bo ja musze dotknac, zlozyc, rozlozyc, sprobowac itd
Wiecie moze czy sa jakies inne sklepy w londynie procz mothercare, gdzie moglabym poogladac wozki?
Na razie najlepszy jaki widzialam to mothercare mychoice - fajna i praktyczna sprawa: gleboki i spacerowka w jednym:tak:
 
Paula nie smutaj się , mi też mówili,że dziecko nieduże, takei w sam raz a miałam duże 4200, więc mierzenie brzuszka nie jest wiarygodne, a ile masz w pasie cm?
 
Paula a Ja wysoka jestem, a brzuszek miałam malutki taki fajny zgrabny hehe
Przynajmniej mi nie przeszkadzał jak ubierałam buty:-D
 
melka- dziekuje slicznie...

medio- ja mam 94cm...od ponad miesiaca nic nie rosnie... ale dziekuje z calego serduszka...

promyk- no tak tak... mi tez wszyscy mowia ze mam malutki i zgrabniutki... dziekuje..

matisek- sliczne malenstwo...slodkie...
 
reklama
Witam,
Mamunia jedyne symptomy jakie u mnie sie pojawily, to symptomy bezradnosci, wkurzenia i zdenerwowania....
Jestem przeterminowana jak cholera:baffled:

Cos mi sie wydaje, ze bez ingerencji osob trzecich nie urodze.
Bylam przekonana, ze urodze przed terminem, bo u mnie w rodzinie wszyscy sie tak rodzili:((( Widocznie dziecko ma wiecej genow ze strony M.
 
Do góry