reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Paula to czekam na wieści z usg, a masz jakieś przeczucia, stosowałaś jakieś metody planowania płci?
Olinda pamiętam tą bezradność, mój Krzys jak miewał kolki to nic nie pomagało, a robiłam wszytsko, co tylko sie dało, trzeba to jakoś przetrwac niestety.

W piątek moje dziecko ostatni dzień do szkoły i ferie świąteczne, a w niedzielę w nocy przylatuje moja mama, jupi!!!
 
reklama
Czesc :-)
Olinda, tajchi- niestety ja nic tu Wam nie poradze na koleczki u dzieci, bo Oliwierek nigdy nie mial....strasznie mi przykro, musi byc Wam ciezko patrzec na placzace dziecko, a nie umiejac mu pomoc....:-:)-:)-(

Medio- no to koniecznie w piatek daj znac, co i jak.... No i super ze mama przyjezdza, na pewno to jest duza pomoc i wsparcie, nie?

Ale mnie zab boli!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zla jestem, bo to przed samym wyjazdem, pewnie bede miala sp...ny urlop!!! :wściekła/y::wściekła/y: No nic, moze jeszcze umowie jakas wizyte dzisiaj...

A wczoraj bylismy z malym w takim jego klubie malucha, w sumie to chyba juz 3 raz bylam. Wczoraj akurat bylo spotkanie swiateczne i maly poczestunek. Fajnie bylo, dzieci poprzebierane za mikolajow, prezenty, tzn drobiazg- ksiazeczka, ale bardzo fajny gest...:tak::-) Z reszta zalacze pare zdiec....
 
Olinda, Tajchi : wiem przez co przechodzicie moja Ola miała kolki do trzeciego miesiąca a ile się z nią uchodziłam i upłakałam nad nią to tylko ja wiem:(.
Lekarze w Polsce dawali jej espumisan ale nic nie pomagało. Dopiero wybrałam się do lekarza co leczył mnie jako dziecko i dostałam tabletki dla małej i po dwóch dawkach przeszło. A co tutaj dają niestety nie wiem ale masaż brzuszka nie zaszkodzi i noszenie maluszka. Strasznie mi Was szkoda i maluszków. jak karmicie piersią spróbuje pić koperek może przejdzie
 
medio- wwlasciwie nie ale moj M mowi ze wie co robil...hihihi cos mi tak podpowiada ze moze dziewczynka... bo sa inne zachcianki i inaczej wszystko przebiega... no ale kazda ciaza jest inna..
alex- jaki boski mikolaj moze i do nas przyjdzie i rozda prezenty... ogromny buziak dla niego... jest slodziutki....
 
Alex - Oliwierek jest przesłodki a do tego ten strój :tak::-D:-D wygląda zarąbiście daj mu olbrzymiego buziaka od nas. współczuje bólu zęba ja też muszę się wybrać do dentysty ale jak nie boli to trudno sie wybrać:baffled:
 
Alex no nie zazdroszczę bólu zęba, oby szybko przeszło.
A Oliwierek, cudny, świetne zdjęcia, to się maluch dobrze wybawił:))))))):-D:-):happy:
Paula no nic czekamy na fakty z usg:);-)

zima_57.jpg
 
Ostatnia edycja:
Krzysiu mój chory prawie 39 stopni gorączki.:szok: I nie chcę by mnie dziś dorwało(nic na to zresztą nie wskazuje:tak:), bo gdzie ja dziecko z gorączką będę dawać. Krzysiu powiedział,że jak szli na podwórko w szkole to chciał ubrać kurtkę a nauczycielka powiedziała mu,ze nie trzeba bo nie zmarznie i wtedy było mu bardzo zimno. Efekt taki,że przyszedł do domu i mimo ,że jest cieplutko to miał dreszcze teraz leży bidulek, jurto zostawiam go w domu, zobaczę jak i co i wtedy zadecyduję czy trzeba iśc do lekarza.
 
bernardeta dzięki za rady, jeszcze karmie i mam nadzieję,że długo tak zostanie, herbatki z kopru nie pije,ale pije ziólka na laktacje i w składzie tej herbatki tez jest koper włoski,więc mam nadzieje,że to pomoże,albo może lepiej by kupic osobno ten koper włoski
Medio musisz tam isć i pogadac z tymi nauczycielkami, bardzo współczuje Ci,że Krzys chory
asinka no własnie Ty nas rozumiesz jak to matka znosi takie kolki u swojego malca
alex3 mayer no to ci tylko pozazdrościć,że miałas takie szczęście ,że Olivierek nie miał kolki
 
reklama
Paula dzięki, ja czuję się w miarę ok, jak słonik, ale ok hihi
Tajchi a kiedy nam zapodasz jakieś zdjęcie synusia i swoje?Buśka.

Krzyś leży w łożku, ma nadal goraczke i kaszle.
 
Do góry