reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

To znow ja.... mam pytanie czy moge gdzies zrobic USG 3D albo 4D w okolicach Belfastu???? bardzo bym chciala zobaczyc dzidziulke z tej strony i nagrac maly filmik...
 
reklama
paula7 poszukam jutro tego numeru, mam go gdzies na pewno, na tym papierku co przyslali mi,że przyjeli aplikacje z rezydentury był dokładny adres i tel. i ja sie dodzwoniłam,ale może bernerdeta ma racje i wyśli tez list do nich:tak:
USG 3D mozna zrobić nawet w polskiej gazecie reklamuje się polska przychodnia w Londynie, ale w szpitalu jak byłam tez widziałam reklamę, ale oczywiście obie opcje sa płatne ale nie wiem ile. Jutro tez spróbuje znależć to ogłoszenie z polskiej gazety:tak:
jola466 wracaj do zdrowia i nie daj sie chorobie
medio no to duze 3900 to drugie tez może byc taki, ale podobno przy drugim jest łatwiej
asinka czasem sie teskni za rodzinką, szczególnie w świeta, życze Ci wytrwałości:tak:
 
Jola466 życzę zdrówka!

Pozdrawiam Was, ja mam dziś położną dam znać po wizycie co i jak ale to dopiero po 15.45.
 
witam
mój mały marudny strasznie od dwóch dni, uspokaja się tylko przy cycu, męczy go kolka,w ogóle nie wiem gdzie ręce włożyć.
Jeszcze rodzice zapowiedzieli się na dwa dni świąt, i czeka mnie przygotowywanie wszystkiego,początkowo mieliśmy my jechać do rodziców i ucieszyłam się,że nie będzie bałaganu w domu i roboty, a tu masz:crazy:muszę chyba im zapowiedzieć co mają przyszykować, bo ja przy moim maluszku z kolką nie dam rady nic zrobić, bo on śpi co godzinę ale na 5-10min.:szok:,nawet teraz mały na cycu a ja jedną ręką pisze:crazy:
 
tajchi- kochana bardzo mi przykro... ty to sie nameczysz biedactwo... juz sie dodzwonilam maja odeslac w ciagu 10 dni roboczych nasze dokumenty...ale dziekuje za fatyge i przepraszam ze jeszcze ja zawracalam ci glowe... dziekuje raz jeszcze... a co do USG to ja mieszkam w pol. irlandii wiec nie moge sie dostac do Londynu a szukalam juz w okolicach Belfastu ale nic... w piatek mam wizyte u poloznej to sie dopytam... pozdrawiam goraco i buziak dla dzidzi!!!!
 
Tajchi pamietam te czasy, mi Krzyś dał w kość(darł sie jak szalony), chyba do 3 roku zycia musiałm wstawać w nocy do niego.


U położnej wizyta expresowa, ciśnienie, mocz, serduszko i już. Nastepna wizyta 29 u połoznej.
W ten piątek w szpitalu usg.

Olinda śliczne te zdjęcia na naszej klasie co dodałaś, ładną macie tez choinkę:)
 
paula7 to super że sie dodzwoniłas, a co do usg to tam niestety nie znam żadnego lekarza :zawstydzona/y:
medio no własnie takie uroki macierzyństwa, wstawanie w nocy w sumie mi nie przeszkadza aż tak bardzo, ale to jak on płacze i zwija się z bólu to juz mnie dobija i dziś nawet mi łezki poleciały, z tej bezradności:wściekła/y:
 
medio- powodzenia w piatek trzymam kciuki.... ja tez mam w piatek USG ale jestem w polowie drogi do konca.... mysle ze sie dowiem jaka plec.... tak bardzo chce dziewczynke...
 
DOBRY WIECZÓR :-)
MEDIO -DZIĘKUJE!! NAPISZ W PIĄTEK CO NA USG.
PAULA- TY OCZYWIŚCIE TEŻ DAJ ZNAĆ
TAJCHI - A PODAJESZ COŚ SYNUSIOWI NA TE KOLKI BO JA DZISIAJ TEŻ MIAŁAM PŁACZ JAK CHOLERA A CZŁOWIEK TAKI BEZRADNY PRZY TYM.

A U NAS NIC CIEKAWEGO OLIWKA DZISIAJ TEŻ MIAŁA ATAK KOLKI :-:)wściekła/y::wściekła/y: OLA NIE MIALA NA SZCZEŚCIE I DOPIERO TERAZ POCZUŁAM TĄ BEZRADNOŚĆ :-( A U OLI DZISIAJ W PRZEDSZKOLU DZIECI ŚPIEWAŁY PIOSENKI ŚWIĄTECZNE PISZĘ ŻE DZIECI BO MOJA CÓRCIA OLAŁA SPRAWE I STWIERDZIŁA ŻE NIE OTWORZY DZIUBKA. TRUDNO MOŻE ZA ROK ZOBACZE JAK MOJA CÓRCIA ŚPIEWA.

BUZIAKI
 
reklama
Czesc Dziewczyny
Tajchi- jezeli twoj maly ma kolke to nic nie pomoze tylko trzeba przetrwac,ale mozesz mu robic masaz brzuszka, tylko pamietaj po kapieli nasmaruj dobrze oliwka i masuj wedlug wskazowek zegara potem mozesz delikatnie wziac lewa nozke kolanko przyciagnac do prawej raczki lokiec a potem na przemian. Ja tak robilam z moimi starszymi dziecmi i nigdy nie mialy zadnych kolek.Oprocz tego ty pij duzo herbatki z koperku dla niemowlat(oczywiscie jezeli jeszcze karmisz). Zycze powodzenia.:-);-)
 
Do góry