reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesc
No wlasnie medio- a jak Ty? Bo to do rozwiazania tuz tuz....:tak::-). Zaloze sie ze urodzisz, jak mnie nie bedzie....eh juz taki moj los....zawsze dowiaduje sie ostatnia...:-D:-D:-D
Olinda- no wlasnie jak tam mala skorpionica? Daje w nocy popisy?

No i w ogole dziewczyny co slychac?

My sie szykujemy, kompletujemy wyprawke, w sumie to tylko tydzien, ale nie wiemy, czy bedzie tam mozna kupic cos dla malego, typu sloiczki, pieluchy....Mysle ze na pewno, ale kto wie, moze bedzie trzeba gdzies dalej jechac....:confused:...nie wiadomo. Wiec szykujemy.
 
reklama
Alex oj mój Karolek siedzi w brzuszku i tak coś mi się wydaje,ze nie spieszno mu. We wtorek mam położną, a w piątek usg i mają zadecydować,czy wywyłują czy jak.
A wy szykujcie się , pewnie, lepiej mieć wszystko ze sobą niż biegać po marketach.
Ja piję tą herbatę z lisci malin i nic jak narazie.
 
CZESC DZIEWCZYNY.
MEDIO, ALEX-Z MOJA SKORPIONICA NIE JEST ZLE W NOCY NAWET ŁADNIE SPI W DZIEN TEZ NIE JEST ZLE WŁASCIWIE ZALEZY OD DNIA RAZ BARDZIEJ MARUDZI RAZ MNIEJ NARAZIE NIE NARZEKAM JEST OK:tak::-D
MEDIO POWIEDZ SWOJEMU KAROLKOWI ZE CIOCIA ANIA Z BB NIE MOZE SIE DOCZEKAC KIEDY GO ZOBACZY I NIECH POWOLI SIE SZYKUJE DO WYJCIA OLIWKA TEZ CHCE POZNAC SWOJEGO PRZYSZLEGO....... NO MOZE I MEZUSIA:szok::-D:-D:-D:-D

MIŁEGO WIECZORKU
 
Olinda hihihi przekaże mu, dzięki, może wreszcie się zacznie szykować i niedługo zapuka,że chce wyjść.
Alex a kupowałaś ją w Anglii, bo ja mam zPoslki ale za małao mama mi przysłała i jak mi się skończy to gdzie tu można kupić? W aptece?
 
witajcie kobietki,
Bernadeta - dziekuje za odpowiedz :-)
Medio - dzieki rowniez - szczerze powiedziwaszy to juz sama nie wiem co robic...:-(
Jeszcze od wczoraj czuje sie bardzo zle - chyba zlapalam grype bo wszystko mnie boli, mam kaszel , gardlo swedzi...I hate it!!!!
Trzymajcie sie cieplutko xxxx - ja ide do lozka :-)
 
paula7 nie chcę Cie martwic ale ja wysallam dokumenty w marcu tego roku, a odesłali mi na poczatku wrzesnia wszystko razem z rezydentem i paszportem, ale wiem,że jak cos to możesz dzwonić do Home office i poprosić aby odesłali paszport, bo wyjeżdzasz, ja tak zrobilam i niestety nie doszedł na czas, na szczęście miałam dowód

medio zrzucialm juz 14kg :tak: 7 kg przy porodzie to niezły wynik jak na 3 tygodnie,ale.....zostało jeszcze 10kg:szok:. I kobieto nie stresuj sie jak będzie chciało ujrzec świat Twoje dzieciątko to ujrzy, nie przyspieszysz nic

patus ja jak byłam przeziębiona to piłam mleko z czosnkiem i miodem:dry:pomogło wiem ,ze za smakowicie to nie brzmi ale spróbuj
 
Medio- ja kupilam w HOLLAND&BARETT, czy jakos tak. Wydaje mi sie, ze tez powinien u Was byc...wiesz- taki ze zdrowa zywnoscia, witaminami, suplementami itp....
Olinda- no to swietnie, ze mala w miare spokojna...:tak:A jak Ola? Pomaga? A jak w przedszkolu juz sobie radzi? Pewnie po takim czasie, to juz niezle, co?
 
reklama
Tajchi zapewniam Cię,że do samego porodu mi sie nie spieszy i mogę do stycznia jeszcze tak chodzić. Niepokoi mnie tylko to,że wg lekarzy i położnej bobas jest duży i wciąż rośnie i ponoć może to wpłynąc na bezpieczeństwo przy porodzie.
 
Do góry