reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam wszystkie mamy,jestem nowa na forum i właściwie w uk tez:) Jestem w 3 miesiacu ciazy nie dawno przyjechałam do partnera i zdecydowalismy ze zostane tutaj. Teraz pytanie mozecie mi pomoc i doradzic,nie wiem czy isc prywatnie do polskiego ginekologa tutaj czy isc do przychodni,słyszalam ze tutaj ciaze prowadzi połozna. Bede wdzieczna o jakiekolwiek informacje,z góry dziekuje.
 
reklama
Towicz dziecko jest tutaj przynajmniej pod dobra opieka,sil zycze.
Fly ja polecam polozna z nhs, nie ma sensu latac po ginekologach i przeplacac, polozna jak trzeba bedzie to cie do niego wysle wiec nie martw sie. Moge ci powiedziec ze jak la mnie duzo lepiej ciaze prowadzi sie tutaj niz w pl
 
pewnie panikuje bezpodstawnie ale tyle czytałam o tutejszej opiece medycznej ze nie wiem co myslec .Chyba sama musze sie przekonac:-) Z uwagi że w rodzinie trafiło sie dziecko z wada serca jestem przewrazliwiona,przed przyjazdem tutaj zrobiłam badania prenatalne i wszystko było w porzadku. Ale zrobie tak jak radzicie pojde do połoznej. Dziekuje za informacje
 
towicz - zycze duuuzo sily i mam nadzieje, ze dzieki wczesnej diagnozie uda sie zlagodzic obiawy choroby. Badz dobrej mysli :)
Fly tu jest dobra opieka medyczna po 12tyg ciazy, nie martw sie na zapas i nie lataj po polskich ginekologach, szkoda kasy a i tak nie pomoga bo nie maja sprzetu:/
 
Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosfera była miła, a zajączek uśmiechnięty, przyniósł wreszcie te prezenty.
 
Witam po okolo 2 miesiecznej przerwie. :( jak Islam przedmoim zniknieciem mielismy troszke problemow lecz P.O. codziennych kontrolach w 9 miesiacu ciazy przyszedl n.a. swiat maly Alex.:) troche problemow troche wiecej meki n.a. porodowce lecz bylo warto :). Takze witam ponownie I mama nadzieje ze bede mogla przylaczyc sie do was ponownie. Pozdrawiam :):)
 
reklama
Do góry