reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Hej

Najpierw Alekisiel gratuluję!
Agata jeszcze chwilka, wytrzymaj, i tak cię podziwiam

Napiszę wam, dobrych wieści to ja niemam. Okazało się 2tygodnie temu że siostrzenica ma guza pnia mózgu, jest w wieku mojej córki 2010 rocznik.... guz nieoperacyjny, połączony mocno z mózgiem, tętnicą i nerwami... jedno dziecko z tym przeżylo. Modlę się żeby nasza Ola była drugim przypadkiem, albo niech coś zaczną robić bo ciągle się naradzają, na chemie i radio jest za mała, igłą odsysać płyn też nie więc co? Czuję się źle, smutna i bezradna....
Wiem muszę być spokojna dla dziecka ale to takie trudne, jeszcze tak daleko, mam urlop dopiero 2 listopada.... co ich czeka? moja głowa tego nie mieści po prostu
 
Trusia bardzo wspolczuje sytuacji w rodzinie, okropne jest to ze tak male dzieci dotykaja takie choraby :-(. Az ciezko sobie to wyobrazic co przechodza teraz rodzice :-(. Mam nadzieje ze sie uda i bedzie dobrze, scieskam mocno i trzymam kciuki.
A Ty kochana uwazaj na siebie.
 
Witam dziewczęta...

Chciałam zapytać Panie które juz urodziły... Przepraszam ze zapytam, ale jakie macie wrażenia po porodzie w angielskich szpitalach? Wszystko szybko przebiega?

Ufff ja jeszcze 3-4 dni i też sie znajde w szpitalu... Troszke sie stresuje, ale dam rade.... :)

Czy u Pań cieżarnych przed porodem (może jakiś objaw porodu) występowały nudności, wymioty, biegunka? To moja pierwsza ciaża i sie niepokoje... bo od 2 dni męcza mnie wymioty....
 
wojniczanka tak moze byc ze Twoj organizm sie zaczal oczyszczac.
Dziewczyny trzymajcie kciuki, jutro polowkowe mam o 13:05, juz mam stresa :rofl2:.
 
reklama
Do góry