reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Vernita wlasnie sprawdzilam i mam na 8.30, trudno ale przynajmniej napisze Ci jak bylo i Co bedzie:D
Wiecie co, podobno przy pierwszej ciazy kopniaki czuc po 20 tyg a ja czuje juz prawie od tygodnia wyrazne kopniaki, a dzisiaj to czkawke mialo przez chyba 10min i nawet nagralam na tel jak mi brzuch podskakiwal. przecudowne uczucie:)))
 
reklama
Karolina jak jestes szczupla to szybciej mozna poczuc :tak:.
Ja teraz jeszcze mam problemy z wyczuciem dzidzi, ale cos tam czuje puknie raz na dzien i tyle. Ciagle sie tylko martwie bo w 2 ciazy juz czulam a to przeciez 3 ciaza. Jakas spokojna ta dzidzia ;-).
Co do M to bardzo chcial byc przy pierwszysm porodzie rodzilam SN byl i mnie bardzo wspieral :tak:. Pozniej mowil ze prawie palce mu polamalam :-D. Ale porod zakonczyl sie CC bo byly komplikacje. Przy 2 byl przerazony bo oboje nie wiedzielismy jak to tu wyglada, a teraz to juz w portki robi ;-), ale wiem ze da rade :tak:, przynajmniej nie ma wyjscia :-D.
 
Pierwszy raz ok 13 tyg ale było ponad 35 stopni i weszłam do basenu i wtedy poczułam po prawej stronie jak sie miota. Drugi raz może po tyg w tych samych okolicznościach. A tak na stałe ok 18 tyg. Od niedzieli czuje jak po prostu szaleje
 
mamcia ja te sie zastanawialam ze jak na 3 ciaze to wcale nie czuje nie wiadomo jak ale taka jest natura
wojniczanka wierz mi ze jak juz bedziesz rodzic to samasie domyslisz tego sie nie da pomylisc z ziczym, ja toprzezylam ponad 16 lat temu to dokladnie nie pamietamale mloda bylam nie oczytana w temacie i wiedzialam ze sie zaczelo :tak:
 
reklama
Do góry