reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Hejka dziewczyny

Co do dziewczyn skorpionów to ja tez mam kolezanke i tak ja pisalyscie-identycznie.

Alex a synuś to koziorożec,ale to tylko faceci tacy uparci chyba bo ja nie ejstem az tak uparta.Ale tez sie urodzialm po terminie.:-)
 
Medio - ja przenosiłam 8 dni i urodziłąm 3 tygodniowego wcześniaka - więc dla mnie urodzenie po terminie to pryszcz, urodzenie wcześniaka to jest masakra!!

Ja dziś miałam masakryczną noc od 22 do 3:40 nie spałam, miałam skurcze regularnie co 10 min!! Nic nie pomagało, nawet nospa forte, potem usnęłam i i tak mnie skurcze wybudząły co chwilę, dopiero ok 5 już zasnęłam na dobre. W ciągu dnia spokój, tylko 2 skurcze, mam nadzieję, że to tylko próby macicy, bo już miałam stracha na maksa.
To Ty masz już dwoje dzieci, bo z tego co rozumiem jedno przenosiłaś a drugie urodziłaś 3 tyg przed terminem?
3 tyg przed terminem to chyba nie tak źle,miałaś jakieś komplikacje?
A te skurcze to rzeczywiście musiały Cie wystraszyc, mi też już często brzusio twardnieje.
 
DZIEŃ DOBRY:-) U MNIE PIĘKNA POGODA, JESTEŚMY JUZ PO ZAKUPKACH, NA OBIADEK TEŻ WSZYSTKO PRZYSZYKOWANE:tak: A JA SIEDZĘ I PIJE PIWKO:szok::szok: ALE KARMI:-D:-D

JA SKURCZY TEŻ NIE MIALAM, CESARKA BYŁA ZAPLANOWANA I KOMPLETNIE NIE WIEM CO TO ZNACZY MIEĆ SKURCZE:rofl2:
MISIÓWKA- JA BYM BYŁA PRZERAŻONA JAKBY MNIE TAK ZŁAPAŁO I NAPEWNO JUŻ BYM JECHAŁA DO SZPITALA , DZIELNA KOBIETKA Z CIEBIE:tak::-)

A CZY KTÓRAŚ Z MAMUŚ MA DZIECIĘ SPOD ZNAKU STRZELCA LUB KOZIOROŻCA????????????????

MIŁEGO DNIA I DUUUUUŻŻŻŻOOOOO SŁONECZKA BUZIAKI
 
Pónoć ludzie spod znaku koziorożca są ułożeni i poukładani.
A ja dziś zamówiam małemu taki zaestaw przez internet.
newcaterpillar1.jpg
 
Gusia ja też jestem koziorożec i jak byłam mała to też grzeczna i spokojniutka.Jak siadłam to moglam godzinami się bawic zabwakami.Ale zawsze tez wszystko sama odłkładałam na miejsce.Teraz to juz taka spokojna nie jestem,jakas krzykata sie zrobilam na starosc.:-)


Medio łóżeczko śliczne i wygodnie bedzie maluszkowi.

Olinda u nes tez tak ciepło,ze ja tylko na cieniutkiej bluzeczce a gorąco mi było na zakupach.
 
reklama
izka0401 No a ja raczej dalej taka spokojniutka jestem ale to zle bo ludzie wchodzą mi na głowe :-)
No ciekawe jak się z małą będe dogadywać?
 
Do góry