reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

Vikamcia super pokoik dla dziewczynek,i sciany jak pomyslowo zrobione.Lozeczko pierwsza klasa, powiedz gdzie kupilas bo teraz napalilam sie na takie dla Amelki,bedzie akurat jak sie przeprowadzimy :-)
zamówiłam na allegro
Łóżko Junior + BABY BOO 180x90cm materac Gratis!!! (1591905090) - Aukcje internetowe Allegro
mikmo wielu negatywów postanowiłam zaryzykowac i zamówić..
oczywiście łózeczko było sprawdzone przy kurierze(przez moją mame) bo dużo osób pisało ze felerne , ale nie sprawdzli przy kurierze ... moje było bez uszkodzeń:tak: i nie żałuję że kupiłam..!!
polecasm.. i materacyk wygodny

ilonka sliczy pokoik:tak:
 
reklama
Vikamcia super dzieki za namiary.Ja nie za czesto kozystam z allegro, jak cos to brat mi zamawia,a nie wiesz czy wysylaja za granice?No ale w koncu to moge zamowic do mamy i moze w wakacje jak bedziemy w PL to odbiore.Jeszcze raz dzieki
 
orzeszku wątpię żeby za granic wysyłali ale zawsze możesz spytać:tak:
my zamawialiśmy na aodres w pl no i mama kurierem nam wysłała tutaj..

powiem Ci tylko że waga całości to 40 kg.. więc nie wiem czy dacie radę się zabrać w wakacje;-)
 
Vikamcia oj 40kg to rzeczywiscie sporo,pokombinuje cos i moze zrobie tak jak Ty, do wakacji mam czas bo dopiero wtedy sie przeprowadzamy
 
nom trochę ciężkie:-p
oni to pakują tak
w jeden karton boki i to wazy ok 11 kg , a w 2 karton pakują belki pod spód , no i przód i tył (te rózowe)
a materac doczepiają do kartonu któregoś taśmą w folii owinięty
ale moja mama przełożyła go do tego kartonu z bokami i dokleiła górę (oczywiście złożyła na pół materac) no i wyszły jej 2 kartony z tym ze tam jeszcze dodała rozne zakupy , więc miala 33 kg
ale wyjdzie nieco mniej ( o jakieś 5 kg:-p)
i kurier policzył za jedną przesyłkę rozłożoną na 2 kartony bo napisałam ze to łóżeczko w 2 kartonach wtedy jest taniej;-)
 
Śliczne macie pokoiki.

A ja termin mam na niedzielę ale pościel w łóżeczku jeszcze nie ubrana :) Ale to sekund trzy roboty nawet jakbym miała to po wyjściu ze szpitala zrobić. Zresztą moje rzeczy do szpitala też nie są w torbie tylko leżą uszykowane w łóżeczku właśnie bo moja torba jeździ sobie na paletki ;)
 
reklama
A to kacik mojego synka,narazie urzadzilam go w sypialni ,dopoki nie znajdziemy wiekszego mieszkania :]
 

Załączniki

  • 3.jpg
    3.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 140
  • 6.jpg
    6.jpg
    63 KB · Wyświetleń: 139
  • 2.jpg
    2.jpg
    56,5 KB · Wyświetleń: 140
  • 1.jpg
    1.jpg
    53,3 KB · Wyświetleń: 133
  • 5.jpg
    5.jpg
    60,4 KB · Wyświetleń: 130
  • 7.jpg
    7.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 117
  • 4.jpg
    4.jpg
    53 KB · Wyświetleń: 116
Do góry