reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

patyczek sliczny baldachium

ja tez bede sama szyla, bo jak podoba mi sie jakis baldachim to nie podoba mi sie do niego posciel, albo ona wogole nie pasuje i odwrotnie. Musze tylko isc i kupic szyfon, satyne i kokardki. Powiedzcie mi tylko,,ze ten baldachim jest zakladany po prostu luzem na stelarz, czy nawleka sie go jakos na ta okragla czesc od stelarza?
 
reklama
patyczek sliczny baldachium

ja tez bede sama szyla, bo jak podoba mi sie jakis baldachim to nie podoba mi sie do niego posciel, albo ona wogole nie pasuje i odwrotnie. Musze tylko isc i kupic szyfon, satyne i kokardki. Powiedzcie mi tylko,,ze ten baldachim jest zakladany po prostu luzem na stelarz, czy nawleka sie go jakos na ta okragla czesc od stelarza?

masz taką część stelaża jak aureola ;-) i..
yy nie jestem dobra w tłumaczeniu:zawstydzona/y:
znalazłam Ci tu zdjęcie jak wyglada stelaż
MOSKITIERA baldachim + stelaż + róża /do łóżeczka (1481371643) - Aukcje internetowe Allegro
i nakładasz materiał od strony tych 2 cypelków brzegami żeby cypelki zasłonił środek materuału a brzeki wejdą na przód i będą jak "firanka" się rozkładac

zrozumiałaś???:zawstydzona/y:

stelaż możesz kupić za niecałe 20 zł http://allegro.pl/stelaz-pod-baldachim-nad-lozeczkiem-niemowlaka-i1484377437.html
 
a ja wole przywiezic do sufitu baldachim bo wtedy jest wiecej miejsca, np jak tatus wysoki to nie musi sie tak bardzo schylac :) i nawet dla nas wygodniej :)
 
Mieszkam w starej kamienicy, gdzie od podłogi do sufitu jest 3m, to u mnie śmiesznie by wyglądał taki baldachim zawieszany pod sufitem:-p
 
ja baldachim też wolę przy łóżeczku, łatwiej go zdjąć do wytrzepania czy wyprania, łatwiej nim operować przy zasłanianiu/odsłanianiu :)
patyczku u ciebie to by musiał być baldachim szyty na wymiar jesli od sufitu heh ;)
 
reklama
ale przeciez nie trzeba go przywieszac zaraz pod sufitem , mozna przedluzyc ten sznurek dac jakas tasiemke czy kokarde
bo tak to wyglada to mocowanie : baldachim3.jpg
 
Do góry