reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

reklama
Ja kupuje testy za 2,99 zł więc razy 5 to niecałe 15 zł, a beta u mnie najtaniej za 35 zł do tego na wynik czeka się kilka godzin a na teście odpowiedź jest za 5 min 😊
nie każdy ma okazję kupić test za 3zl i często się zdarza, że testy kłamią. Koleżance wychodziła blada kreska dosłownie cień cienia a okazało się że to 3 miesiąc, wcześniej testy negatywne. Przy drugiej ciąży testy wychodziły negatywne i jakoś tydzień po testach poroniła. Więc każdy kij ma dwa końce. Pomijam fakt, że testy wrzucone są negatywne według mnie, jeden negatywny a drugi zalany.
 
Hmm piszesz, że przed miesiączką, to ile trwa twoja faza lutealna bo ta jest stała i powinna trwać po między 10 a 16 dni?
Generalnie jeżeli masz dobrze wyliczoną owulację i nawet tą 16 dniową fazę to i tak zdecydowanie test powinien już pokazać dwie mocne krechy. Także raczej nic z tego, no chyba że jednak coś tu jest inaczej z cyklem
dziś znów zrobiłam test dla pewności i jest mocniejsza…
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    937,3 KB · Wyświetleń: 594
Moja ostatnia miesiączka była 31.01 czyli jeśli była by ciąża to 4tudzien i 3 dzień to już coś tam może by zobaczył
nic nie zobaczy jesteśmy w tym samym tygodniu ciąży tak samo miałam ostatnia miesiączkę. Za tydzień mam lekarza i sam mówił ze może jeszcze nie być widać, Bierz kwas foliowy i umów się na wizyte
 
nie każdy ma okazję kupić test za 3zl i często się zdarza, że testy kłamią. Koleżance wychodziła blada kreska dosłownie cień cienia a okazało się że to 3 miesiąc, wcześniej testy negatywne. Przy drugiej ciąży testy wychodziły negatywne i jakoś tydzień po testach poroniła. Więc każdy kij ma dwa końce. Pomijam fakt, że testy wrzucone są negatywne według mnie, jeden negatywny a drugi zalany.
 
reklama
Do góry