reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Jeszcze niestety musze się wstrzymać teraz doszedł podatek do zapłacenia i chyba dopiero na roczek coś pomyślę ale może któraś kupi bo według m,nie fajne
 
reklama
Andav super ta bryka :tak: Kurczę też chcę taką :-)

Ja za to kupiłam młodemu w niedzielę ten kubek Avent'a 360. Nie byłam przekonana do niego bo trochę kosztuje, ale młody dostał od mojej koleżanki kupon do Smyka i stwierdziłam, że w takim razie zaryzykuję. Powiem Wam, że nie żałuję. Nawet nie wiedziałam, że to takie sprytne urządzenie. Na początku myślałam, że młody nie skuma, że to trzeba pociągać z tego kubka, a nie tylko przechylić bo samo nie leci, ale załapał w 15 minut i teraz tak śmiesznie głośno czasem siorbie sobie :-)
 
Jeszcze w temacie spacerówek - całe szczęście odpadł mi "problem" wyboru i zakupu spacerówki :-) - totalnie zapomniałam, że siostra ma po swoim synku najmłodszym i w niedzielę nam przywieźli wózek. Narazie jestem zadowolona - ma wszystko to, co chciałam, aby wózek spacerowy miał :-) Ostateczną opinię wydamy z Amelką po pierwszym spacerze. Mamy taki wózio:
Baby Design Mini#
Oczywiście używany, ale wcale nie widać :-)
 
DrAsia ja nim jezdziłam ostatnio po sklepie i super mi sie prowadzilo:tak: lekki i zwrotny i wizulanie tez mi sie podoba:tak: tylko nie wiem czy dla mojego pączusia by nie byl za mini własnie ale jeszcze sie nie przymierzaliśmy do spacerówek tylko ja sobie przy okazji jezdziłam jak byłam w sklepie :-) więc napewno też do niego zosatnie przymierzony :-)
 
Oczywiście dam znać :-). Póki co po domu ;-) fajnie się prowadził z Amelką na pokładzie - jest lekki i zwrotny, można na płasko położyć oparcie, ma całą rączkę (a nie takie jak są w większości spacerówek czy parasolek), moim zdaniem duży koszyk na zakupy i wysoko umiejscowiony, więc pod ciężarem zakupów nie będzie haczył. No i kółka - małe, ale ale pokryte czymś - gumą czy pianką więc chyba będą ok.
 
Dr Asia fajny ,a jaki kolor ??Rączkę ma całą bo to spacerówka ,a składany w parasolke musi mieć dzielona bo się w parasol nie złoży.No w domu to każdy wózio fajnie się prowadzi czy po sklepie dopiero nierówności terenu weryfikują nasze oceny.Ja mam z bartatiny siedzisko i drugi lżejszy i z naprawdę dużym siedziskiem na kołach pompowanych ,a parasolkę mam zamiar kupić ale jako wózek do tzw"podróży" by mnie do minibusa wpuszczono bo samochód to akurat kombi mamy więc tu nie ma problemu.Ja jeszcze ciągle bez kasy i ciągle alla sobie przglądam może jeszcze coś fajnego tanio mi się trafi:tak:bo i nówki fajne z licytacji się trafiają i mało używane też widać ktoś korzystał jak ja zamierzam:-Dczyli mało:-)
 
Ja jeszcze miałam pisać ze u kuzynki jechałam jej parasolką z tej samej firmy co DrAsia pokazała taka : BABY DESIGN - Na spacerze - TRAVEL tylko modelem sprzed 2011 r która ma mniejsze kólka a tutaj wyczytałam ze teraz robią juz większe i wam powiem ze fajnie mi sie prowadziło po chodnikach i innych krawężnikach , dziurach itp;-) małemu chyba było tez wygodnie bo zasnał i spał w niej prawie 2 h :-D wiadomo to nie duże pompowane koła i komfort jazdy już nie ten i jednak" twardo" sie jedzie na takich kółkach ale nie narzekałam ,dobrze mi sie ją prowadziło ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry