reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
anik, paulinka bardzo fajne wózki :-)
azula kolor zielony. ja też mam wersje spacerową bartatiny, ale nie wiem czy będę jej używać skoro mam tą spacerówkę teraz. owszem bartatine prowadzi mi się rewelacyjnie, ale muszą wziąć pod uwagę obecną wagę Amelki i to, że musze znieść wózek razem z nią z mieszkania. :-) pewnie gdybym mieszkała w domku to bartatiny używałabym do bólu :-)
 
DrAsiaj na wypady w teren ten mini Ci nie zastąpi jedo więc miej go oczywiście jak jest go gdzie trzymać.Ja mam gdzie trzymać bo faktycznie dziwne to ale bez skrętnych kół jakoś tak lekko się nim skręca bo już ten drugi skręca gorzej ale za to jest sporo lżejszy.Coś w tym jedo jest.Yolanta pieszczoszka pisze,że właśnie taki ma i jest zadowolona jak nie ma śniegu:-)
 
azula - Pieszczoszka ma Quatro Cross, a mi się Quatro Caddy podoba. Te modele są bardzo różne, w tym pieszczoszkowym kółka mi się nie podobają, jednak wolę większe. I nie to, że nie wierzę, że się dobrze prowadzi, tylko po prostu tak już mi się uwidziało :-p
 
Od dzisiaj w Rossmannie Bebiko 2 szt za 24.99 i są też chusteczki pampersa zielone za 26 z czymś- 6 szt. Jeśli ktoś ma w mieście E.Leclers to tam te same chusteczki sa o ponad złotówkę taniej ;-)
 
reklama
Do góry