reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciążowe Kłopociki

u mnie podobie, jak kładziemy sie spać to M sie pyta co masować, spac ciezko bo jak nie wc, to łydka, albo mi po prostu iewygodnie, to znów plecy krece sie włączamtelewizor, zamiast spać do 10 jz rano mam dos łóżka
W dzień najcześciej plecy upał duchota
 
reklama
Hehe...ale mnie dziewczyny rozwaliłyście na łopatki z tekstami. Ja jeszcze jakoś się ogolę, ostatnio nawet malowałam paznokcie u nóg, ale ile przy tym zachodu, powyginałam się jak paragraf, a stękałam, jak stara ciotka :baffled:
A już najlepsza była moja teściowa, jak chciała żebym jej paznkocie u nóg pomalowała ....:-p
 
ja myślę że ginom rzeczywiście obojętne młoda czy stara, byle podmyta (ale pojechałam :-D) ale wg mnie dużo w tym prawdy
A wszelkie zabiegi przy stópkach to też niezła gimnastyka :tak:
 
Wpisuje sie na liste ciężarnych z problemami depilacji. Ja to teraz lece na czuja. Normalnie porażka. Z Laura nie miałam problemu do samego konca a teraz jakby mi wisiał brzuch musze go podnosić:szok::szok::szok::szok: Co bedzie potem:baffled: Normalnie wsio na brzuchu i pod brzuchem mi przeszkadza. Nawet jak siadam to podtrzymuje brzuch:crazy: MASAKRA
czy ja mam az tak rozciagnieta skóre:sorry2::sorry2::sorry2:
AAAAaaaa i jak za duzo połaze tez mam twardy brzuchol pełen kamieni:tak:
 
Ja mam takie sandałki, które maja skomplikowane zapiecie, wiec wyginam nogi na boki i tak je zapinam. Na szczescie jestem dosc gietka bo w dziecinstwie cwiczylam akrobatyke. Ale teraz ogarnąl mnie len. Wiem, że w ciąży warto ćwiczyć, ale ciągle czuje sie zmęczona. A Wy ćwiczycie? Np. ćwiczenia Kegla? Ja jak sobie przypomnę, a to rzadko sie zdarza...
 
Dokładnie...jak sobie przypomnę...i obiecuję sobie że od poniedziałku zacznę ćwiczyć chociaż 15 minut dziennie...a już tyle poniedziałków mi uciekło:zawstydzona/y:
 
Dziewczyny dobre to z tym goleniem,ale sie usmialam:-D.Mi tez juz coraz ciezej i jakos tak nie dokladnie wychodzi:zawstydzona/y:.Juz mowilam mojemu,ze przed porodem jak zdaze to mnie ogoli,zgodzil sie:-D.Co do miesni Kegla to tak i wy jak mi sie przypomni to zrobie:baffled:
 
reklama
U mnie podobnie - hehehheh a przed ciążą z pilnością i ćwiczeniami nie było problemu.
Hehehhe ... może dlatego, że oczekiwałam tego samego w pracy od moich uczniów.
 
Do góry