reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe brzuszki :-)

reklama
O rany :errr: ja już niczego nie wstawiam w tej sytuacji :-p

Fiolka, Daffo, śliczne, małe brzuszki :happy:
Kulka powinnas dostac lanie! :p
Ja mowie powaznie ze juz chcialabym miec wiekszy brzus, bo nikt mi nie wierzy, ze juz polowa za mna - i tak mam wiekszy niz z Basia na tym etapie, bo wtedy bylam zupelnie plaska wciaz ale tak bardzo chcialabym juz wiekszy ;)
 
A ja z kolei boję się co będzie dalej bo mój brzuch juz jest taki jak w 7 mies ciąży z Michałkiem, ciągle coś mnie gniecie, ciągnie, uciska, ciężko mi się chodzi a teraz jak ślisko to juz w ogóle, ledwo buty zakładam. A w poprzedniej ciąży 2 trymestr był taki bezproblemowy. No ale była też inna pora roku bo rodziłam we wrześniu więc 5 mies przypadał na maj ;)
 
No ja tez mam duzy w porównaniu do was ale jak na moja drobna sylwetkę to wydaje się większy bo jestem niska mam 2 kg na plusie ale sam brzuch chyba tyle wazy. Wydaje mi się ze jest podobny jak w pierwszej ciąży krztaut i wielkość tylko w 1 ciazy na koniec to miałam ogromny hehe jak patrzę na zdjęcia i 16 kg miałam na plusie
 
i ja w ubranku :)
20160117_134146.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
 

Załączniki

  • 20160117_134146.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    20160117_134146.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    31,1 KB · Wyświetleń: 675
reklama
Do góry