reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Ja miałam identyczne plamienie okolowulacyjne. Zakładając że owulacja Ci się przesunęła bardzo możliwe że to było to. I to plamienie miałam potwierdzone jako okolowulacyjne przez lekarza i USG
Rozumiem, wtedy owulacja musiałaby wystąpić 19 dnia cyklu, nigdy takiego plamienia nie miałam dlatego pierwsze na myśl przyszło mi plamienie implantacyjne tym bardziej że to pierwszy raz próby zajścia w ciążę 😊 Dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Dokładnie.
Więc jeśli 5 dni po miałaś plamienie implantacyjne to 2 dni później test pozytywny byłby. Jeśli nie to nie było to plamienie. Plamienie jest wczesnym objawem w ciąży oznaczać, że zagnieżdża się zarodek w ścianie macicy.

U mnie stosunek był 31.12. A 09.01. Był test pozytywny, bardzo bladziutka kreska.
Nie miałam okazji skoczyć po test dzisiaj, polecacie test z jakiejś danej firmy? 🥰
 
Ostatnia edycja:
Rozumiem, wtedy owulacja musiałaby wystąpić 19 dnia cyklu, nigdy takiego plamienia nie miałam dlatego pierwsze na myśl przyszło mi plamienie implantacyjne tym bardziej że to pierwszy raz próby zajścia w ciążę 😊 Dziękuję za odpowiedź
ja właśnie też nigdy czegoś takiego nie miałam i wtedy zdążyło mi się raz jeden jedyny i później też już nigdy nie miałam 😂 dziwny ten organizm czasami
 
Do góry