reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Isia666

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Maj 2022
Postów
25
Hej mam takie pytanie czy to możliwe że dwa testy pokazują że jestem w ciąży a trzeci nie. Na dwóch jest na t ledwo widoczna kreska , a ma trzecim tylko jedna kreska była .
 
reklama
Jakiej firmy te testy? Jaka czułości? Jesteś przed okresem? I kiedy robione te testy?
 
To jest pierwszy test a drugim kreskaa ten sam kolor na pierwszą tylko ledwo widzoczna jest
 

Załączniki

  • IMG20220517083958.jpg
    IMG20220517083958.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 177
To jest pierwszy test a drugim kreskaa ten sam kolor na pierwszą tylko ledwo widzoczna jest
Raczej jest to kreska fabryczna. Pojawiają się cienkie, jasne ale wskazujące ciąże maja kolor różowy. Ta jest szara.
Poczekaj do dnia @ i wtedy test o czułosci 10 już wyjdzie.
 
reklama
Na zdjęciach nic nie widzę, ale pamiętam że moje pierwsze kreski takie były że aparat tego nie mógł złapać. Z każdym dniem powinno być wyraźniej.
 
Do góry