reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

reklama
Palmienia często zdarzają się na początku ciąży. Napewno polecam to skontrolować z lekarzem :) sama miałam kilka plamien do 3mies ciąży.. Jeżeli nie masz silnego krwawienia bądź bólu to na spokojnie 😇nie ma co panikować. Ale tak jak mówię zgłoś to lekarzowi.. Bądź jeżeli pojawiło by się więcej krwi polecam jechać na sor :)
 
Ja tak miałam i się wystraszyłam pojechałam na sor oni pobrali mocz i powiedzieli ze tak się zdarza na początku i odesłali do domu z tym ze ja mieszkam w uk ale u mnie to było jednorazowo i dosłownie śladowe ilości na bieliźnie i papierze obecnie 21 tydzień i nic się nie dzieje
 
Plamienie ,a żywa krew to różnica, jeśli to była żywa krew ,to też bym nie czekała, plamienie owszem zdarza się ,ale zazwyczaj to jakby stara brudna krew
 
reklama
Mi też lekarz w 5tyg mówił, że tak się zdarza i to normalne, plamienie było lekkie i widoczne tylko na papierze przy korzystaniu z ubikacji. Tymczasem za dwa dni od wizyty krew po prostu ze mnie chlupnęła. Poronienie całkowite. Więc ja raczej radzę szpital, jak plamienie jest czerwone.
 
Do góry