reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
9 Lipiec 2021
Postów
8
Po dwóch tygodniach od miesiączki dostałam @ wystraszyłam się że poroniłam bo ból był bardzo silny. Pojechałam na sor, lekarz stwierdził że to plamienie implantacyjne. Krwawienie trwało 4 dni. Zrobiłam testy ciążowe - negatywne. Od paru dni odczuwam okropną senność, ale i też objawy na miesiączkę. Miała któraś z was tak? Powinnam już dostać
 
reklama
Po dwóch tygodniach od miesiączki dostałam @ wystraszyłam się że poroniłam bo ból był bardzo silny. Pojechałam na sor, lekarz stwierdził że to plamienie implantacyjne. Krwawienie trwało 4 dni. Zrobiłam testy ciążowe - negatywne. Od paru dni odczuwam okropną senność, ale i też objawy na miesiączkę. Miała któraś z was tak? Powinnam już dostać
Myślę że tamto krwawienie to była opóźniona miesiączka. Wylicz sobie datę od tamtego krwawienia po długości cyklu 🙂
 
Nie nie, nie o to chodzi. Okres skończył mi się 4 czerwca a dostałam znów 16czerwca
Aha. 2 tygodnie po @ to może być jedynie owulacja a nie krwawienie implantacyjne. Zdarzają się plamienia okołoowulacyjne, ale to są plamienia a nie krwawienie. Czy ta miesiączka 4 czerwca była taka jak zwykle? Jak testy negatywne no to teraz w ciąży nie jesteś. W terminie kolejnej miesiączki powtórz test żeby się upewnić
 
Aha. 2 tygodnie po @ to może być jedynie owulacja a nie krwawienie implantacyjne. Zdarzają się plamienia okołoowulacyjne, ale to są plamienia a nie krwawienie. Czy ta miesiączka 4 czerwca była taka jak zwykle? Jak testy negatywne no to teraz w ciąży nie jesteś. W terminie kolejnej miesiączki powtórz test żeby się upewnić
 
Ten 4 czerwca był normalny jak zwykle a ten 16 czerwca trwał 4 dni. Lekarz ginekolog powiedział że to krwawienie implantacyjne i prawdopodobnie bardzo wczesna ciąża
 
reklama
Do góry