reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża

Dołączył(a)
16 Marzec 2020
Postów
4
Witam,
W czwartek zrobiłam 2 testy ciążowe wyszły pozytywne, cały tydzień mdliło mnie, było mi niedobrze jak poczułam jakiś mocniejszy zapach, bolą mnie plecy i glowa nie chce mi się jeść, mam wahania nastroju.. Ale dla upewnienia postanowiłam w sobotę wieczorem zrobić jeszcze test i ten niestety wyszedł negatywny., Nie wiem co o tym myśleć, do lekarza jestem umówiona ale to dopiero za tydzień... Proszę o pomoc czy ktoś miał tak jak ja?
 
reklama
A moim zdaniem teraz do laboratorium powinny iść tylko osoby, które tego wymagają, a nie wg widzimisię. A beta hcg nie jest niezbędnym w tej chwili badaniem.
Poczekaj na wizytę u lekarza. Jeżeli okres nie przyszedł w terminie, wcześniejsze testy pokazywały ciążę, to tak prawdopodobnie jest. Nie wiem tylko po co robiłaś ten kolejny test :p

Nie łaź jak nie musisz ;-)
 
reklama
Poczekaj na wizytę u lekarza. Jeżeli okres nie przyszedł w terminie, wcześniejsze testy pokazywały ciążę, to tak prawdopodobnie jest. Nie wiem tylko po co robiłaś ten kolejny test :p

W pierwszej ciąży miałam takiego jobla, że przy byle bólu brzucha robiłam test, żeby sprawdzić, czy nadal jestem w ciąży :D
Ot, takie zboczonko, za to teraz mam kilka pamiątek :D
 
Zrobią, laboratoria działają normalnie. Ja radzę wybrać się do laboratorium prywatnego a nie przyszpitalnego, raczej w późniejszych godzinach jeśli masz taką możliwość albo bardzo wcześnie rano (tuż po otwarciu) tak żeby było mniej ludzi. Badanie to można wykonać nie będąc na czczo, niektóre laboratoria pobierają materiał nawet do 17:00 w przypadku niektórych badań.
Dzisiaj byłam rano od razu po otwarciu teraz pozostaje tylko czekać na wyniki
 
Dziewczyny,u mnie WSZYSTKIE laboratoria prywatne pozamykane [emoji34]
Wszystkie!
A skąd jesteś jeśli można zapytać? Ja chciałam męża wysłać po zaswiadczenie od położnej/ gina, ale też pewnie nie ma jak bo.pozamykane. ehhhh. Gdyby nie ten durny wirus też bym poszła niedługo na badania krwi, i w ogóle. Ciąża się skończyła tydzień temu, zaczął się wirus i.mi.może i niegrozne ale wrocily objawy chorób:/
 
Sochaczew [emoji17]
A skąd jesteś jeśli można zapytać? Ja chciałam męża wysłać po zaswiadczenie od położnej/ gina, ale też pewnie nie ma jak bo.pozamykane. ehhhh. Gdyby nie ten durny wirus też bym poszła niedługo na badania krwi, i w ogóle. Ciąża się skończyła tydzień temu, zaczął się wirus i.mi.może i niegrozne ale wrocily objawy chorób:/
 
Labolatoria działają. (u mnie w mieście) natomiast nie idź na żadne bhcg z kwi, po co? Po co ryzykować, zrób test za parę dni, umówi się do lekarza i będziesz wiedziała. Po co pchać się w te bakterie i wirusy w poczekalni??
 
Labolatoria działają. (u mnie w mieście) natomiast nie idź na żadne bhcg z kwi, po co? Po co ryzykować, zrób test za parę dni, umówi się do lekarza i będziesz wiedziała. Po co pchać się w te bakterie i wirusy w poczekalni??

Bez przesady ja dzis byłam na tsh i nie bylo nikogo w poczekalni.. Mysle ze jak chce wiedzieć spokojnie może zrobic
 
reklama
Do góry